piątek, września 10, 2021

Pokonaj niedoskonałości czyli Kiehl's Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate

W swoim życiu przerobiłam już wiele kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery z niedoskonałościami. Do kilku z nich mam jednak ogromny sentyment i z wielką chęcią do nich powracam. Jednym z takich kosmetyków jest Kiehl's Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate, czyli Serum z nasion konopi siewnych.


Olej z nasion konopi Cannabis Sativa w serum Kiehl's jest tłoczony na zimno z nasion konopi i znany jest ze swoich uspokajających i kojących właściwości. Pomaga widocznie zmniejszyć zaczerwienienie skóry i łagodzi uczucie dyskomfortu. Dodatkowo, serum uspokaja zestresowaną skórę i pomaga zrównoważyć jej nawilżenie.


Zainspirowany aptekarskim dziedzictwem Kiehl’s, ten kojący olejek do twarzy ma wyjątkową formułę dla skóry z niedoskonałościami, w tym skóry skłonnej do przebarwień, widocznych zaczerwienień i uczucia dyskomfortu. 

Dzięki zawartości 100% składników pochodzenia naturalnego, w tym olejku z nasion konopi siewnych (Cannabis Sativa) i olejku z zielonego oregano, ten lekki, niekomedogenny preparat pomaga ukoić uczucie zestresowanej skóry.


Kiehl's Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate pomaga widocznie zmniejszyć zaczerwienienie skóry i zapewnia skórze ulgę od uczucia dyskomfortu. Dodatkowo, łagodzi uczucie zestresowanej skóry, pomagając zrównoważyć jej nawilżenie. Olejek wzmacnia barierę ochronną skóry, pomagając jej zachować zdolność do samodzielnej ochrony, a jego nawilżająca formuła może być stosowana do skóry z niedoskonałościami i skłonnej do wyprysków.


Kiehl's to apteczna marka z tradycjami, którą uwielbiam, od kiedy pojawiła się w Polsce. W butikach Kiehl's, dzięki wiedzy i doświadczeniu ekspertów zawsze mogę liczyć na dobranie odpowiedniej dla mojej wymagającej skóry pielęgnacji i czuję się po prostu dopieszczona.

A Ty, znasz kosmetyki Kiehl's i masz swój ulubiony? Czy może przygoda z pielęgnacją od Kiehl's dopiero przed Tobą?