środa, września 08, 2021

Unikalny podpis na ustach czyli Givenchy Le Rouge Sheer Velvet

Czy lubisz czuć się wyjątkową? Pomadkę Le Rouge od Givenchy nosisz dla siebie, a nie dla innych. Aby wyrazić siebie. Aby być pewną siebie. Aby się rozpieszczać. Le Rouge to ikona Domu Mody Givenchy. Ponadczasowa, a przy tym wyjątkowo aktualna. Wierna dziedzictwu Couture, ale idąca z duchem czasu. Zawsze wyróżniająca się, zawsze rozpoznawalna.


Givenchy ciągle umacnia swoją pozycję eksperta od matowego krycia, oferując tej jesieni nową interpretację kultowej pomadki Le Rouge Sheer Velvet, która występuje w dziesięciu łatwych w noszeniu odcieniach. Cztery z nich, dostępne są w formie wymiennych wkładów. Żywe kolory zapewniają pożądany efekt rozmycia oraz długotrwałe krycie i nawilżenie ust.

Tworząc Le Rouge Sheer Velvet, marka Givenchy wyobraziła sobie wygodną w noszeniu, stapiającą się z ustami, miękką, matową pomadkę. Delikatnie roztarty, żywy kolor… Unikalny podpis.


Le Rouge Sheer Velvet reprezentuje nowoczesność i elegancję, która cechuje Dom Mody Givenchy. Jest jak drogocenny dodatek. Kolor został zamknięty w aksamitnym etui w odcieniu drewna różanego o równie delikatnym i lekko matowym wykończeniu. Logo Givenchy i symbol 4G nawiązują do estetyki marki i podkreślają jej modowe dziedzictwo.


Le Rouge Sheer Velvet ma zmysłową, lekką konsystencję, zapewnia niezwykły komfort noszenia i 24-godzinną trwałość. Pomadkę można aplikować wielokrotnie w ciągu dnia, ponieważ jej krycie buduje się stopniowo z każdą kolejną warstwą pigmentów. Im więcej warstw, tym bardziej żywy staje się matowy kolor. 

Zaawansowane technologicznie pigmenty zapewniają niestandardową intensywność koloru. Rewolucyjne woski dają równomierne, aksamitne krycie, a nowoczesne pudry wzmacniają żywy i lekko rozmyty efekt. Kompleks pielęgnacyjny wzbogacony o dzikie masło mango utrzymuje usta nawilżone przez 24 godzin.


Le Rouge Sheer Velvet to ważny krok naprzód w zaangażowaniu Givenchy w ochronę środowiska. Zarówno wkład, jak i etui są wielokrotnego użytku. W tym celu marka Givenchy opracowała ekskluzywny system, który umożliwia uzupełnianie produktu.

Le Rouge od Givenchy nosimy dla siebie, a nie dla innych. Aby wyrazić siebie. Aby być jeszcze bardziej pewną siebie. Aby się rozpieszczać. Le Rouge Sheer Velvet to oda do kobiecości. Pomadka, która podkreśla wyjątkowość każdej kobiety, jej moc i delikatność. Ja już jestem Le Rouge… Mój kolor to L'Interdit.