czwartek, lipca 29, 2021

Sezon na słońce czyli El Ganso Limoncello Season

Lato już w pełni - to sezon, na który tak bardzo czekamy. Możemy cieszyć się słońcem - bo to sezon pełen pozytywnych wibracji, wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Możemy rozkoszować się każdą chwilą, pić Limoncello - jak prawdziwi Włosi i po prostu cieszyć się życiem wykrzykując "La Dolce Vita!".


A teraz czas na nowy, niezwykle letni zapach od El Ganso Limoncello Season - nowej marki dostępnej w Hebe. I chociaż ten zapach jest dedykowany dla panów, to gwarantuję, że i Wy będziecie podbierać go swoim mężczyznom, bowiem jest to jeden z tych zapachów, które mają w sobie coś uniwersalnego.


Limoncello Season 🍋🍋🍋 to zapach łączący świeżość cytryny z utrzymującym się ozonowym akordem. Jego cytrusowe fougere inspirowane jest tym momentem podczas długich, leniwych obiadów z przyjaciółmi, kiedy to gospodarz zaczyna opowiadać o swoich podróżach po Włoszech.


Ten zapach to kwintesencja Włoch - idealnie oddaje naturę skąpanych w słońcu włoskich cytrusów, niekończącej się zabawy i przyjaznych ludzi popijających jako aperitif - Limoncello.

A ty, masz ulubiony zapach, który przypomina Ci o wakacyjnych wojażach?