poniedziałek, czerwca 14, 2021

Zapach sukcesu czyli Antonio Banderas The Icon

Sukces nie ma nic wspólnego z władzą czy arogancją. To coś, co po prostu masz w sobie - coś, co pozwala stawiać sobie nowe wyzwania, umożliwia zrozumienie swoich mocnych stron i ustalenie celu, do którego dążysz. To radość z każdego poczynionego postępu, ciężka praca, którą łączy się z Twoimi wartościami, a przede wszystkim świadomość, że dzielenie się to zwyciężanie. Sukces nie polega na byciu kimś innym, ale na byciu sobą - kreatywnym, oryginalnym, naturalnym i autentycznym. To wszystko składa się na bycie IKONĄ, bo sukces zależy tylko od nastawienia. To właśnie Antonio Banderas The Icon - ikona filmu i ikona męskości. 


Jak zostać Ikoną i być jak Antonio Banderas? Bo ICON to:

I-NTREPID/ NIEUSTRASZONY
Bądź nieustraszony. Doświadczaj intensywnie, ciesz się życiem, podejmuj ryzyko, które przekracza Twoje limity…Sukces to niekończące się wyzwanie, które zadajesz samemu sobie.

C-REATIVE/KREATYWNY
Bądź utalentowany. Uwierz, że ciężka praca się opłaca. Sukces to również szczypta talent. Polega na rozszerzaniu swoich limitów i ulepszaniu umiejętności, a wszystko to przy nieustającej zabawie I korzystaniu w pełni z życia.

O-RIGINAL/ORYGINALNY
Bądź wyjątkowy. Częścią sukcesu jest bycie unikatowym, autentycznym i lekko prowokującym. Warto też pamiętać o lekkim uwodzeniu I wierze w siebie.

N-ATURAL/NATURALNY
Bądź autentyczny. Sukces to coś więcej niż pieniądze i sława. Możesz być świetny pozbywając się arogancji i zachowując humor. Motto – nie lekceważ siebie, zwracaj uwagę i podtrzymuj swoje wartości, a przede wszystkim bądź ze sobą szczery.


Antonio Banderas i Mario Casas. Dwie ikony dzielące podobną wizję sukcesu, choć każdy z innego pokolenia. Obydwoje wierzą, że jest to wynik ciężkiej pracy, systematyczności i talentu. Ich drogi przecinały się przy wielu okazjach. Tak naprawdę to Antonio Banderas, był tym, który jako pierwszy dał Casasowi rolę, podczas pracy nad filmem Summer Rain. Aktualnie, ponownie połączyli siły, wizualizując dwa sposoby na bycie ikoną. 


Flakon zapachu to Ikona, która odzwierciedla elegancję, siłę, młodość i ekstremalną muskulaturę. Jego kolor to navy blue połączony z kobaltem - oferuje hipnotyzującą grę, która istnieje pomiędzy światłem i cieniem. Srebrna moneta z napisem "Success is an an attitiude" pojawia się jako ikoniczny symbol, który przyciąga każde spojrzenie.

Ten męski zapach to definicja intensywnej elegancji. Rozpoczyna się, od delikatnej symulacji świeżego oddechu, by później zagłębić się w silnie naturalną woń wyrafinowania i zakończyć mocno wyczuwalnym magnetyzmem, sensualnością i czystym zapachem sukcesu.

NUTY GŁOWY:
grejpfrut, czarny pieprz

NUTY SERCA
lawenda, szałwia

NUTY BAZOWE
drzewo sandałowe, mech dębowy


“NAJWIĘKSZYM WROGIEM SUKCESU JEST STRACH PRZED JEGO OSIĄGNIĘCIEM. TO MUSI PRZYJŚĆ W TEN SAM SPOSÓB, W KTÓRY KROCZYMY PRZEZ ŻYCIE. NIE JESTEM  TYM ZAITERESOWANY, JEŚLI NIE POJAWI SIĘ NATURALNIE”
ANTONIO BANDERAS
“SUKCES MOŻE POJAWIĆ SIĘ PRZYPADKOWO, JAKO ZRZĄDZENIE LOSU. MOŻESZ POZWOLIĆ SOBIE RUSZYĆ W PODRÓŻ ZA NIM, NIE OPUSZCZAĆ GO, POŚWIĘCIĆ SIĘ, POSTARAĆ, CIĘŻKO PRACOWAĆ I BYĆ WYTRWAŁYM W OSIĄGANIU GO.”
MARIO CASAS


Woda toaletowa Antonio Banderas The Icon jest dostępna w sieci drogerii Rossmann oraz na www.rossmann.pl. Musze przyznać, że zapachy od Antonio Banderasa to ulubione zapachy mojego Taty, dlatego też ten zapach będzie idealnym prezentem na Dzień Ojca, który już za chwilę.