piątek, marca 05, 2021

Festiwal zapachów czyli Very Sexy Victoria's Secret

Gdy myślimy o marce Victoria's Secret, to pierwsze, co przychodzi nam na myśl, to oczywiście ekskluzywna i przepiękna bielizna. Chyba każda z nas marzy o tym, aby mieć chociaż jedną rzecz tej marki, która również kojarzy się ze słynnymi aniołkami Victoria's Secret sunącymi po wybiegu ze skrzydłami na plecach i odzianymi wyłącznie w zwiewną bieliznę. Ale ta amerykańska marka słynie również z wysublimowanych zapachów na każdą okazję. 


Marka Victoria's Secret posiada aż 424 rodzaje zapachów. Ich najstarsza kompozycja zapachowa pochodzi z roku 1991, a ostania z 2021 roku. Perfumy Victoria's Secret powstawały przy współpracy z wieloma znanymi twórcami, jak m.in. Annie Buzantian, Yann Vasnier, Aurelien Guichard, Antoine Maisondieu, Mark Knitowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals, Jean Claude Delville, Steve DeMercado a także Clement Gavarry.


Kolekcja wód perfumowanych Victoria's Secret Very Sexy składa się z 4 zapachów - Very Sexy, Very Sexy Sea, very Sexy Orchid oraz Very Sexy Night. Została również wzbogacona o mgiełkę do ciała (w tym w wersji mini) oraz balsam. 

Istnieje kilka rzeczy, które wyzwalają w kobiecie uczucia silniejsze, niż bycie seksowną. Marka chciała dosłownie zamienić to uczucie w zapach. Tak stworzyła kultowy już zapach Very Sexy: wyrazisty, drzewny i trwały. Prowokujący z nutami soczystych klementynek i dzikich jeżyn. To śmiałe połączenie kremowych, drzewnych zapachów oraz waniliowej orchidei. <KLIK>


Opakowanie wody perfumowanej Very Sexy to aksamitne pudełko w przepięknym, szkarłatnym odcieniu, które wyzwala dodatkowe uczucia sensoryczne, jest bowiem miłe w dotyku i niesamowicie eleganckie. 

Nuty zapachowe: waniliowa orchidea, skąpana w słońcu klementynka, jeżyna o północy.


Victoria's Secret Very Sexy Orchid to bogata, egzotyczna orchidea w oświetlonym księżycową poświatą lesie. Zapach jest głęboki i dekadencki. Wyczuwamy w nim czarną porzeczkę wraz z cytrusową świeżością oraz różowym pieprzem. Nuta drzewa sandałowego została tutaj złagodzona przez czystą paczulę. <KLIK>

Nuty zapachowe: Czarna porzeczka, irys i delikatna paczula


Very Sexy Sea to prowokacyjna ucieczka. Zapach lekki, świeży i jednocześnie bogaty. Very Sexy Sea to zapach przywołujący myśli o ucieczce nad wybrzeże Amalfi. Zamknij oczy i wyobraź sobie - ciepło i zmysłowość nagiej, muśniętej słońcem skóry na tle orzeźwiających, lazurowych wód Morza Śródziemnego. 


Na pierwszy plan wynurzają się słoneczne, cytrusowe nuty włoskiej bergamotki otulone kwiatami neroli, które wzbogacają zapach wyrafinowanym, naturalnym blaskiem. Ciepło skąpanego w słońcu cedru unosi się tuż nad chłodną wodą, co dodaje świeżości. <KLIK>

Nuty zapachowe: włoska bergamotka, kwiaty neroli, skąpany w słońcu cedr.


Zapachy Victoria's Secret o pojemności 50ml możecie teraz kupić w wyjątkowej promocji zwanej Festiwalem Zapachów. Promocja trwa do 8 marca br.
Wszystkie wody perfumowane kosztują teraz bowiem tylko 140 zł <KLIK>