wtorek, stycznia 12, 2021

Karnawałowa zabawa z Sephora Collection Pocket Palette

Karnawał twa w najlepsze, chociaż w tym roku nie dość, że jest bardzo krótki, to jeszcze ograniczenia z powodu pandemii uniemożliwiają nam huczne zabawy do białego rana. Nie mniej jednak, najnowsze kieszonkowe palety od Sephora Collection są tak uniwersalne, że można ich używać przez cały rok. A dzięki niewielkiemu i bardzo poręcznemu opakowaniu - możemy je mieć zawsze przy sobie. Taka kieszonkowa paletka nie zajmie bowiem zbyt wiele miejsca w naszej kosmetyczce. 

Cztery urocze kieszonkowe palety w czterech wariantach kolorystycznych to idealne produkty do wykonania makijażu oczu - dosłownie na każdą okazję i o każdej porze - nie ważne gdzie jesteśmy. 

Dwie palety Sephora Collection posiadają chłodne i ciepłe kolory brązu, beżu, złota - w błysku ale i w matowym wykończeniu. To palety Cold Brown Tones oraz Warm Brown Tones. Z ich pomocą wyczarujemy elegancki makijaż na dzień - do pracy lub na uczelnię. 

Sephora Collection Pocket Palette Cold Brown Tones


Sephora Collection Pocket Palette Warm Brown Tones


Dwie kolejne palety to Plum Tones oraz Blue Tones - kolory dość odważne i idealne na wieczorne wyjścia - o ile w końcu będzie nam dane wyjść na imprezy. W nich również znajdują się kolory błyszczące - metaliczne oraz odcienie matowe. Cudowne warianty różu, fioletu i roziskrzonego, holograficznego żuczka (który jest moim faworytem) dodadzą naszemu makijażowi delikatności ale i niezłego pazura.

Sephora Collection Pocket Palette Plum Tones


Odważne odcienie niebieskiego, morskiego oraz zieleni sprawią, że dzięki takiemu makijażowi - poczujemy się jak diva na parkiecie Studia 52 - słynnego nowojorskiego klubu w latach 80-tych. Makijażu w takich soczystych kolorach nie powstydziłaby się sama Donna Summer czy Debbie Harry. 

Sephora Collection Pocket Palette Blue Tones


Kieszonkowe palety 6 przepięknych cieni możecie już kupić w Sephora <KLIK>. Każda z nich kosztuje niewiele, bo tylko 55 zł. A makijaż wykonany za pomocą paletek Sephora Collection Pocket Palette, warto oczywiście uzupełnić bestsellerową masakrą do rzęs - Sephora Size Up!


Sephora gwarantuje, że z nowymi, kieszonkowymi paletami cieni Sephora Collection Pocket Palette zabawa nigdy się nie kończy - nie tylko ta karnawałowa. Wam życzę, aby jak najszybciej można było wyjść gdzieś ze znajomymi, zrobić piękny makijaż i bawić się do białego rana.