środa, września 16, 2020

Wyraź swoją kobiecość czyli Chloé Rose Tangerine

Chloé ukazuje dziś w nowej odsłonie swoją słynną Wodę Toaletową. Śmielszą i bardziej wyrazistą wersję zapachu sygnowanego przez markę. Bo przecież nawet wielkie klasyki można prezentować w zupełnie nowym ujęciu. Tym razem jednak to coś więcej niż tylko nowa interpretacja… To odkrycie zapachu na nowo.


Nowy zapach Chloé Rose Tangerine stworzony został przez dwóch kreatorów: Sidonie Lancesseur i Michela Almairaca. Kompozycja zachowała jednak swoją emblematyczną nutę linii: promienną, świeżą i przejrzystą różę, która stanowi integralny element olfaktorycznej tożsamości marki.

Teraz jednak wyjątkowa nuta róży zyskała zaskakujący owocowy aspekt: żywa, słoneczna esencja tangerynki dodaje zapachowi blasku, a intensywna czarna porzeczka z zielonymi tonacjami intensyfikuje jego charakter. W nucie głębi długo wybrzmiewają cedr i biała ambra, które nadają kompozycji elegancję i ultrawspółczesny sznyt. Woda Toaletowa Chloé Rose Tangerine jest wyrazem kobiecości - bardziej wyzwolonej i asertywnej niż kiedykolwiek wcześniej.


Aby odzwierciedlić nową wersję zapachu, emblematyczny flakon Chloé Rose Tangerine przybrał nowe kolory. Rypsowa wstążeczka, zawiązana wokół jego szyjki, ma pomarańczoworóżowy odcień, który współgra z kolorem zapachu. Flakon zachował elementy, które nadają mu niepowtarzalny wygląd: ten sam kształt i żłobkowaną fakturę szkła, stanowiącą nawiązanie do promienistych plis – tak charakterystycznych dla wzornictwa marki Chloé; wieńczy go owalny korek i zdobi ręcznie posrebrzana, metalowa plakietka.


Nowa historia, nowa muza. Dziś wyzwolony charakter Wody Toaletowej Chloé Rose Tangerine uosabia pół Brytyjka, pół Amerykanka, aktorka Lucy Boynton (znana z filmu Bohemian Rhapsody) - piękna kobieta, emanująca świeżością i oczywistym urokiem. Lucy posiada niewątpliwie inspirującą osobowość: ma w sobie owo szczególne, trudne do zdefiniowania coś, co tak doskonale współbrzmi z duchem Chloé.


Widzimy, jak dziewczyna się śmieje i tańczy. To ona ustanawia własne standardy. I bawi się w oszałamiającej scenerii: usadowiona wysoko w gałęziach drzewa lub na krawędzi klifu z panoramą morza. Jej filozofia: trzeba dać się ponieść, całkowicie zapanować nad własnym stylem, kierować się intuicją, emocjami i zmysłami. Bohaterka przeżywa szereg szczerych, szczęśliwych, autentycznych chwil, które przedstawiają kobietę Chloé w całym jej naturalnym pięknie.


Fotograf Karim Sadli wykonał w tym samym duchu czarno-białe zdjęcie portretowe, które doskonale odzwierciedla postawę Chloé. Fotografia ukazuje moment zawieszony w czasie: Lucy Boynton, bez makijażu, z błyszczącymi oczami, pokazuje siebie taką, jaka jest naprawdę - w niewystudiowany sposób, z naturalną prostotą.


Chloé Rose Tangerine to zapach bardzo optymistyczny, śmiały i niesamowicie kobiety. Rozbrzmiewa wesoło nutami tangerynki i czarnej porzeczki, aby na końcu uwieść nas wonią cedru i białej ambry. To zapach idealny na wiosnę i lato - delikatny, nienachalny i trwały. Niczym dziewczyna Chloé ubrana w zwiewną sukienkę będziemy emanować lekkością i cieszyć się otaczającym światem - promienne, radosne i pełne życia.