piątek, września 04, 2020

Hello TOUS Lovers czyli TOUS Love Me

Zaśpiewajmy razem 100 lat, bo marka TOUS świętuje swoje 100 urodziny, a 20 urodziny obchodzi TOUS Perfumes. Czas zapisać to wielkimi literami i celebrować razem z tą niezwykłą i kobiecą marką. Jako, że TOUS obchodzi 100 rocznicę powstania swojej biżuterii, to właśnie najnowszy zapach TOUS Love Me zmienia w perfumy naszą ukochaną ikonę TOUS - misia. Miś jest w końcu jest idealnym ambasadorem tego wspaniałego domu jubilerskiego oraz symbolem, który ujmuje nasze serca. Właśnie dlatego powstał nowy zapach TOUS Love Me, który bez wątpienia stanie się nową ikoną marki i symbolem tego, co kochamy w TOUS najbardziej.


Weź głęboki oddech… W powietrzu czuć bowiem coś wyjątkowego… Ostateczny projekt TOUS! Bardziej różowy i delikatny niż kiedykolwiek. Najlepszy z misiów. Klejnot z klejnotów. 
Sama Rosa Tous tak opisuje ten cudowny flakon "Zdefiniowałabym go jako czas i kunszt. To perfekcyjnie złożone fasety po obu stronach butelki - coś, co wygląda niby jak prosta rzecz ale jest klejnotem. I to jest także słynny miś TOUS przekształcony w aromat."
Olivier Cresp - kreator perfum mówi o nich: "Zawsze byłem zaintrygowany tym, jak zderzają się dwa różne światy. Tak jest w przypadku TOUS Love Me. To perfumy, które zostały stworzone jako biżuteria i są odzwierciedleniem mojego długoletniego związku z TOUS"
Olivier to jeden z największych perfumiarzy na całym świecie - ten, który stworzył pierwszą wodę toaletową TOUSpierwszy zapach, który otworzył drzwi do historii zapachów kreowanych dla TOUS.
"Love Me celebruje obchody stulecia TOUS. Dlatego sensowne było stworzenie kultowego zapachu, który przypomina kawałek biżuterii, aby świętować ten niesamowity moment” - mówi Olivier. 

Rodzina zapachów TOUS Love Me jest kwiatowo-owocowa. W nucie głowy rozbrzmiewa różowy grejpfrut, różowy pieprz oraz liczi. W nucie serca natomiast peonia, róża damasceńska a także jaśmin. Nutami bazy są drzewo cedrowe, drzewo kaszmirowe i mech.

To wszechstronna woda perfumowana - dynamiczna, miękka i delikatna. TOUS Love Me to zapach, który oprócz tego, że jest ikoną, to jeszcze dodatkowo biżuterią, która ucieleśnia współczesną kobietę.


Najnowszy, jubileuszowy zapach TOUS Love Me kupicie wyłącznie w perfumeriach Sephora. Chyba każda z nas marzy o tym przepięknym, kobiecym  flakonie, który ozdobi naszą toaletkę. To zapach, który z pewnością przejdzie do olfaktorycznej historii 2020 roku - za sam design flakonu, który sprawia, że każda z nas może poczuć się jak mała dziewczynka pragnąca swojego misia TOUS.