poniedziałek, lutego 17, 2020

Czekając na wiosnę czyli Marc Jacobs Daisy Oh So Fresh Daze

Chyba każdy z nas wyczekuje już wiosny - czasu, gdy porzucimy ciepłe swetry, szaliki i czapki. Odstawimy też na bok ciężkie, piżmowe zapachy, aby otulić się wiosenną świeżością w nutach perfum. W oczekiwaniu na nadejście wiosny, Marc Jacobs stworzył cztery limitowane edycje Daisy Daze - zapachy jasne, ciepłe i wibrujące. Nie ma to jak powitać wiosnę razem z Marc Jacobs Daisy Daze!


Tradycyjnie już dla rodziny zapachów Daisy, pełne dziewczęcego czaru flakony inspirowane są radością zatracenia się w chwili. Szkło ukazane w odcieniach łagodnych zieleni oraz melona Kantalupa tworzy idealną równowagę ciepła i komfortu, a legendarne zwieńczenie całości stanowią złote akcenty oraz unikatowe, transparentne płatki kwiatów, które uginają się pod palcami.

Edycje limitowane Daisy Daze, to bardzo świeże i owocowe wersje klasycznych zapachów Daisy, oferujące olfaktoryczną eskapadę do zaskakującego świata Daisy. 


Marc Jacobs Daisy Oh So Fresh Daze to zamknięta w przeuroczym flakonie soczysta biała brzoskwinia i kwiaty z kwitnącego sadu owocowego wzbudzające uczucie komfortowej świeżości, dopełnionej musującym aromatem brzoskwini. Bardzo smakowity i soczysty zapach - wręcz ideał na nadchodzącą wielki krokami cieplejszą porę roku. 


Marc Jacobs Daisy Oh So Fresh Daze jest ciepły, żywy i jasny - niczym ucieczka od codzienności. To zapach przepełniony optymizmem - idealny dla poszukujących wrażeń i energetycznych kobiet. Przypomina skąpane w słońcu brzoskwiniowe gaje. Pierwszy kęs brzoskwini jest zawsze najbardziej smakowity - soczysty, spływający nam po dłoniach - chcemy więcej i więcej. 


Tę ucieczkę od codzienności ukazuje nam kampania reklamowa, w której widzimy dłonie trzymające flakony Daisy Daze, które unoszą się do nieba. Ciekawostką jest to, że w ramach kampanii Marc Jacobs Daisy Daze, polska ilustratorka Karolina Pawelczyk stworzyła wyjątkowe ilustracje flakonów. Grafiki wykorzystują stylizacje z linii Marc Jacobs Resort 2020 i zachwycają barwną, flamastrową kreską.


Edycje limitowane Daisy Daze są dostępne od stycznia 2020 w perfumeriach Sephora oraz Douglas. Flakony kosztują Marc Jacobs Daisy Daze EDT 50 ml - 325 zł; Marc Jacobs Daisy Daze Oh So Fresh EDT 75 ml  - 339 zł; Marc Jacobs Daisy Dream Daze EDT 50 ml – 325 zł; Marc Jacobs Love Daze EDT 50 ml - 325 zł.