poniedziałek, grudnia 23, 2019

Magnetyczny, odważny i zaskakujący czyli Boss The Scent Absolute

Boss The Scent Absolute oferuje zmysłom doznania na wyższym poziomie: dwa nowe, intensywnie uwodzicielskie zapachy dla Niego i dla Niej to ciemniejsze, bogatsze interpretacje oryginalnych kompozycji. Historia #AugmentedSensuality nadal trwa, gdyż marka przedstawia kolejną fazę sensorycznej podróży. W rozpędzonym świecie pełnym rozpraszających zakłóceń, poszukujemy mocniejszych więzów i lepszej komunikacji. Niezapomnianej. Trwałej. Zmysłowej. 


Gdy zapada zmrok, wyłaniają się bardziej śmiałe, zaskakujące sposoby, które pozwalają nam w pełni badać nasze zmysły. Kolejny rozdział #AugmentedSensuality rozwija się wzmocniony intrygą zmierzchu. Pod osłoną nocy bohaterowie eksperymentują z nowymi, stymulującymi doznaniami, osiągając razem nowy, wyższy poziom.


Skomponowany przez kreatora zapachów, Bruno Jovanovica, Boss The Scent Absolute dla Niego otwiera się z pikantną świeżością imbiru, który łączy się z nutami serca posiadającymi moc afrodyzjaku: korzeniem Mondia i owocami Maninka. Intensywnie męski i szorstko surowy wetiwer błyszczy w nucie głębi. To do tej pory najbardziej zmysłowa ekspedycja Boss The Scent. Ciemno bursztynowy płyn zapachu umieszczono w ciemnym flakonie w szarobrązowym odcieniu i zwieńczono metalicznym korkiem.


Skomponowany przez kreatorkę zapachów, Louise Turner, zapach Boss The Scent Absolute dla Niej otwiera się kremową nutą Miodowej Brzoskwini, która przenika paloną Kawę w rozgrzewającej nucie serca. W głębi aksamitna i kobieca wanilia otula z natury męski wetiwer, aby wzbudzać magnetyzujące uzależnienie. Ta bogata i intensywna interpretacja, bardziej tajemnicza i mroczna aniżeli jej pierwotny kontrapunkt, oferuje poziom absolutu. Ekstremalne doznanie. Zapach umieszczono w szklanym flakonie w stopniowanym odcieniu palonego, zimnego brązu, który wieńczy ciemnobrązowy metaliczny korek.


W kampanii reklamowej Jamie Dornan i Birgit Kos ponownie spotykają się jako mężczyzna i kobieta BOSS. Prezentując, w jaki sposób zapachy oddziałują na ich zmysły, nowy film cyfrowy ukazuje doznawanie przez bohaterów zintensyfikowanej rzeczywistości, w której niepodzielnie włada nimi Boss The Scent Absolute

Ta noc to czas odkrywania i eksplorowania. Wzajemnego prowokowania i eksperymentowania z nowymi odczuciami, aby zaznać czegoś zupełnie nowego. Razem. Wykorzystując ASMR*, para uzyskuje głębsze połączenie. Bardziej intymne, magnetyzujące i uwodzicielskie. Stymulując wszystkie swoje zmysły, bohaterowie doświadczają nocą absolutu: grają ze światłem i muzyką, szepczą do siebie, słyszą dźwięk trzaskającego lodu, co wzbudza mrowienie na plecach. W pieszczocie dłoni, muśnięciu włosów dreszcz obecności tej drugiej osoby staje się elektryzujący. Ciepło partnera, oczekiwanie zbliżenia potęguje dźwięk ich głosów i zapach perfum.

*ASMR: (ang. Autonomous Sensory Meridian Response – samoistna odpowiedź meridianów czuciowych) Wyjątkowe doznania wywołane przez stymulację zmysłów. Podobnie jak zmysł powonienia może wzbudzić emocje i przywołać wspomnienia, tak ASMR wynosi doznania sensoryczne na wyższy poziom.


To duet wręcz stworzony dla zakochanych. Ideał w każdym olfaktorycznym calu. W męskim Boss The Scent Absolute wyczuwamy wyraźnie imbir przeplatający się z magnetycznym wetiwerem, a w damskim - paloną kawę oraz męski wetiwer, który sprawia, że te dwa zapachy stanowią całość i idealnie się uzupełniają. Boss The Scent Absolute to dwie połówki jabłka złączone na wieki.