środa, listopada 20, 2019

Odżywcza moc miodu czyli Guerlain Abeille Royale

Miód to nie tylko złocisty skarb ukryty w ulu, ale też bezcenny zasób składników odżywczych dla skóry. Ten słodki, bursztynowy eliksir, znany jako jedna z najlepszych substancji leczniczych na świecie, już za czasów starożytnych był ceniony za swoje właściwości. Ponad dziesięć lat temu dział badawczy Guerlain zaczął przyglądać się wyjątkowo silnemu działaniu składników miodu i jego niewiarygodnym właściwościom.


Dzięki tym najnowszym odkryciom naukowym, Guerlain mógł stworzyć Abeille Royale i kompletną linię produktów przeciwstarzeniowych na bazie miodu i składników pochodzenia pszczelego. Już w 2010 r. technologii BlackBee Repair użyto po raz pierwszy, jako sposob na redukcję zmarszczek i przywrócenie jędrności skóry. W 2019 roku zweryfikowana naukowo technologia BlackBee Repair została wykorzystana w wyjątkowo skutecznej nowej linii kremów Guerlain Abeille Royale, której celem jest efektywne zwalczanie widocznych oznak starzenia.

Marka Guerlain zmodyfikowała formuły Abeille Royale, włączając do nich jeszcze bardziej przyjazne środowisku składniki, co oznacza, że silikony zostały zastąpione naturalnymi emulgatorami. 

Najnowsze formuły inspirowane produktami pszczelimi kremy Abeille Royale nigdy jeszcze nie były tak delikatne i zmysłowe w dotyku. Jeśli chodzi o wyróżniający linię Abeille Royale słodki miodowy aromat, to jego formuła została zmieniona tak, by jeszcze lepiej odpowiadała potrzebom skóry wrażliwej.


Dzięki lekkiej jak szept formule Guerlain Abeille Royale Day Cream rozpływa się na skórze, by natychmiast stworzyć wrażenie zachwycającej nieskazitelności. Abeille Royale Day Cream łączy w sobie technologię BlackBee Repair z pochodną witaminy C, aby ujędrniać skórę, wygładzać zmarszczki i wyraźnie intensyfikować blask cery. 

Jego jedwabista, wyjątkowo delikatna formuła zapewnia skórze komfort, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy. Stanowi wręcz idealną bazę pod makijaż. Jest lekki, niezwykle komfortowy i niewyczuwalny na skórze.


Zarówno kremy na dzień, jak i kremy na noc łączą technologię BlackBee Repair z rewitalizującą pochodną witaminy C, działając ze zdwojoną siłą, by pomóc zaktywizować energię komórek i pobudzić zdolności regeneracyjne skóry, tak aby z każdym dzień wyglądała na bardziej wypełnioną, promienną i pełną blasku.


Guerlain Abeille Royale Night Cream łączy technologię BlackBee Repair z silną dawką witaminy E, by zwiększyć elastyczność skóry. Dzięki dodatkowi miodu z Ouessant, który zwalcza enzymy powodujące degradację elastyny, formuła ta zapewnia optymalną nocną naprawę i odnowę skóry, sprawiając, że wydaje się bardziej jędrna i wypoczęta. 

Dzięki swojej intensywnie ujędrniającej formule Guerlain Abeille Royale Night Cream idealnie się rozprowadza, otulając skórę kojącym kokonem delikatności na czas snu. Rano, skóra jest wypoczęta, gładka i doskonale nawilżona.


Dzięki odświeżonemu designowi, idącemu w parze z dbałością o przyrodę, opakowania nowych kremów Abeille Royale zyskały teraz bardziej ekologiczny, współczesny wygląd. Nowe szklane opakowania, wytworzone z innowacyjnego szkła Infini Neo przez firmę Verescence, współpracującego z Guerlain producenta opakowań, są lżejsze, zajmują mniej miejsca ale mają tę samą pojemność, a zarazem są w 90% ze szkła pochodzącego z recyklingu. 


Na francuskiej wyspie Ouessant, znajdującej się zaledwie 18 kilometrów od wybrzeża, specjaliści marki Guerlain znaleźli najczystsze miody, które stały się składnikiem jej produktów. Ouessant, miejsce znajdujące się na liście chronionych krajobrazów UNESCO, to środowisko wyjątkowe za sprawą swojego ekosystemu i rzadkiej bioróżnorodności. Dzięki temu połączeniu, czarne pszczoły mogą tam wytwarzać ceniony miód, który stał się integralną częścią technologii BlackBee Repair, opartej na mieszance miodu i mleczka pszczelego.


W połączeniu z przeciwstarzeniowym i redukującym niedoskonałości działaniem technologii BlackBee Repair, Abeille Royale wzmacnia bariery ochronne skóry, dba o jej równowagę, pobudza jej naturalne sposoby ochrony i chroni ją przed oksydantami z otoczenia. Dzięki temu cera staje się gładsza i bardziej matowa, a skóra jędrniejsza i bardziej zrównoważona.

Guerlain Abeille Royale  to odżywcza moc miodu zamknięta w przeuroczych, szklanych opakowaniach. Nowe kremy, to cztery produkty odpowiadające czterem potrzebom naszej skóry - Krem matujący na dzień do skóry normalnej i mieszanej, lekki Krem na dzień, bogaty Krem na dzień oraz Krem na noc.