niedziela, maja 12, 2019

Podkład i korektor Givenchy Teint Couture Everwear

Nicolas Degennes - Dyrektor Artystyczny Makijażu i Koloru Givenchy, stworzył Teint Couture Everwear - podkład odporny na wszelkie emocje. Podkład Teint Couture Everwear został opracowany z myślą o tym, by towarzyszyć nam przez cały dzień - bez względu na okoliczności. A razem z najnowszym korektorem Teint Couture Everwear Concealer, tworzy idealny duet, który stanowi sekret nieskazitelnej cery nawet przez 24 godziny.


Givenchy Teint Couture Everwear Foundation to sprzymierzeniec naszej skóry nawet przez 24 godziny. W dosłownie kilka sekund, wyrównuje koloryt skóry, przywraca jej blask i pomaga ukryć niedoskonałości. Cera wygląda perfekcyjnie - nawet z bliska. I taka też pozostaje przez wiele godzin, bez względu na pogodę.

Formuła Givenchy Teint Couture Everwear  działa w idealnej harmonii ze skórą. Jej pigmenty i pudry korygujące połysk wspomaga mocna, elastyczna siateczka polimerowa, która zapewnia absolutny komfort. Ale to jeszcze nie wszystko: z chwilą aplikacji, mikrobąbelki rozproszone w formule, uwalniają czynniki nawilżające oraz łagodzący ekstrakt z lukrecji, co stanowi dodatkowy walor pielęgnacyjny i sensoryczny. Givenchy Teint Couture Everwear  zawiera filtr SPF 20 PA++ i jest także wodoodporny.


Aby dopasować się do każdej karnacji, podkład dostępny jest w gamie aż 20 odcieni podzielonych na 4 rodziny kolorów: odcienie oznaczone numerem 100 przeznaczone są dla cer bardzo jasnych, numerem 200 dla jasnych, numerem 300 dla średnich, a 400 dla ciemnych. Każdemu numerowi towarzyszy również litera dla oznaczenia tonacji cery: P (Pink) dla oznaczenia chłodnej tonacji, Y (Yellow) – tonacji ciepłej. Mój odcień Y110, dobrany został przez Jowannę Hyziak - makijażystkę Givenchy i jak zwykle Jowanka stanęła na wysokości zadania dobierając mi odcień idealnie współgrający z moją jasną skórą.


Givenchy Teint Couture Everwear Concealer to najważniejszy partner dla podkładu Teint Couture Everwear. Ten delikatny korektor ma wodoodporną formułę i zapewnia promienne wykończenie naszego makijażu. Błyskawicznie eliminuje oznaki zmęczenia i wygładza drobne linie, koryguje cienie i przywraca blask okolicom oczu.

Givenchy Teint Couture Everwear Concealer dostępny jest w dziesięciu odcieniach z niezwykle promiennym wykończeniem. Odcienie, tak jak podkład, dzielą się na cztery rodziny kolorystyczne, aby można było uzyskać idealną harmonię. Jowanka wybrała dla mnie kolor No 12 - jasny, lekko żółty odcień, który perfekcyjnie dopełnia kolor dobranego przez nią podkładu. 


Korektor Givenchy Teint Couture Everwear Concealer ma średnie krycie. Według mnie, nie nadaje się do korygowania niedoskonałości, ale za to idealnie nadaje się do rozświetlania partii skóry - zwłaszcza pod oczami. Pięknie ukrywa cienie i zmęczenie po nieprzespanej nocy oraz sprawia, że nasze spojrzenie jest świeże, młodsze i dzięki temu odejmuje nam lat.


Korektor Givenchy Teint Couture Everwear Concealer jest niezwykle lekki i nie zbiera się w zmarszczkach pod oczami - nawet przez wiele godzin. Jeśli szukacie idealnie rozświetlającego skórę korektora - to Givenchy Teint Couture Everwear Concealer będzie Waszym ideałem. Duet składający się z podkładu oraz korektora Givenchy Teint Couture Everwear to droga do nieskazitelnego makijażu, który będzie nam towarzyszyć przez wiele godzin zwłaszcza w nadchodzące wielkimi krokami lato. Dzięki tym kosmetykom będziemy miały gwarancję, że makijaż utrzyma się  w nienaruszonym stanie przez wiele godzin, nawet w wysokich temperaturach.