czwartek, kwietnia 04, 2019

Pora na dobranoc z Bath & Body Works Sleep Black Chamomile

Chyba każda z nas marzy o tym, aby po przyłożeniu głowy do poduszki od razu usnąć. Nie wierzyłam w magię aromaterapii, póki nie wypróbowałam całej serii Bath & Body Works Sleep Black Chamomile. Ta niezwykła gama kosmetyków od Bath & Body Works zawiera m.in. ekstrakt z rumianku i węgla, olejek z bergamotki, które pomagają w detoksykacji naszego organizmu i zapewniają słodki i twardy sen.


Te cztery niezwykłe kosmetyki, stosowane razem lub osobno dostarczą naszemu organizmowi mocną i odpowiednią dawkę snu. Zawarty w nich olejek rumiankowy oraz olejek z bergamotki przywrócą nam dobre samopoczucie tuż przed położeniem się do świeżej pościeli. 


Aromaterapię zaczynamy od super relaksującej kąpieli lub prysznicu z Bath & Body Works Sleep Black Chamomile Body Wash & Foam Bath. Ten szybko pieniący się płyn do mycia ciała z dodatkiem wyciągu z aloesu i bambusa delikatnie oczyszcza i nawilża nasza skórę. Aromatyczna mieszanka olejków eterycznych i naturalnych składników przynosi naszemu ciału relaksującą rozkosz i poprawia nasz sen. 


Kolejnym etapem jest nałożenie na skórę olejku lub kremu do ciała z serii Sleep Black Chamomile. Jeśli lubimy olejki - a ja ich osobiście nie znoszę - to po kąpieli, nanosimy na ciało krem do ciała z tej niezwykłej i aromatycznej serii.  Olejek zawiera masło shea oraz olejek arganowy, natomiast krem do ciała zawiera witaminę E. Doskonale się wchłania się w nasze ciało, a już sam zapach tych kosmetyków sprawia, że chce nam się spać.


Cała gama Bath & Body Works Sleep Black Chamomile posiada piękne, czarne i modne opakowania o tematyce astrologicznej.  Zawarta w tych kosmetykach naturalna mieszanka olejków eterycznych (w tym rumianku i bergamotki), uspokaja umysł i ciało a odżywcza formuła na bazie witaminy E pozostawia nasze ciało gładkie, pachnące i idealnie przygotowane do snu. 


Moim ulubieńcem z tej serii, jest mgiełka do pościeli Bath & Body Works Sleep Black Chamomile Pillow Mist. Tuż przed położeniem się do łóżka - spryskuję nią poduszki oraz "jaśka" a także wezgłowie kołdry. Ten cudowny - lekko rumiankowy - zapach utrzymuje się na pościeli przez długi czas otulając (utulając) nas do snu. Serio - gdy tylko spryskam pościel mgiełką  i przyłożę głowę do poduszki, już po 15 minutach zapadam w głęboki sen. Jednym zdaniem, gama kosmetyków Bath & Body Works Sleep Black Chamomile to do snu jeden krok.