niedziela, kwietnia 07, 2019

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie czyli Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer

Kontynuując wspaniałą zapachową przygodę dla kobiet, marka Abercrombie & Fitch właśnie zaprezentowała trzeci już zapach z linii First Instinct. Tym razem do kolekcji dołączyła promienna, kwiatowa kompozycja First Instinct Sheer Eau de Parfum. Koncepcja First Instinct Sheer emanuje słoneczną aurą, urzeka głębią i bogactwem zapachu wszystkich, którzy poddają się pierwszemu wrażeniu, kierują się swym instynktem. To zapach dla tych, którzy czerpią radość z życia i emanują pozytywną energią. 


Podobnie jak w przypadku klasycznego zapachu z linii Abercrombie & Fitch, ciepło i życzliwość współgra tutaj z widoczną już przy pierwszym kontakcie charyzmą. Kobieta First Instinct Sheer Eau de Parfum nie kryje swych emocji, wierzy, że one stanowią o tym kim naprawdę jest. Jej energia i radość życia zawsze urzekały i dodawały optymizmu wszystkim znajdującym się w jej otoczeniu.

“Moim celem było stworzenia flakonu o delikatnym kształcie, doskonale mieszczącym się w dłoni, flakonu multisensorycznego, oddziałującego na różne zmysły”, mówi Fabrice Legros (Studio Pi).
Flakon swym kształtem nawiązuje wyraźnie do flakonów z linii First Instinct Woman. Tym razem jednak występuje on w promiennej, romantycznej, słonecznej interpretacji, roztaczając wokół siebie blask i ciepło zachodzącego słońca. Tabliczka z logo marki nawiązuje bezpośrednio do modowych korzeni, przenosząc nas tym samym do wspaniałego świata marki Abercrombie & Fitch.


Rodzina zapachowa: zapach promienny i kwiatowy
Nuta głowy: akord świeżości, różowy pieprz, bergamotka.
Nuta serca: kwiat pomarańczy, hibiskus, konwalia.
Nuta bazy: piżmo, akordy drzewne, ambra.


Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer to ku mojemu zaskoczeniu wspaniały, energetyzujący - wiosenno-letni zapach. Przywołuje na myśl roziskrzone pierwszym słońcem odsłonięte ciała kobiet i radość z tego, jak po zimie wszystko budzi się do życia. To zapach promienny, radosny i pełny energii - ideał na właśnie budzącą się wiosnę i nadchodzące lato. Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer dostępny jest w sprzedaży wyłącznie w perfumeriach Douglas.