poniedziałek, lipca 23, 2018

Letnia egzotyka czyli Michael Kors Exotic Blossom

Hipnotyzujący. Czarujący. Egzotyczny. Michael Kors przedstawia Exotic Blossom - urzekający zapach, który przeniesie cię do odległego, tropikalnego raju. Ta błoga kompozycja, łącząca świeże owoce z egzotycznymi kwiatami, przywodzi na myśl skąpaną w słońcu wyspę.


Soczyste mango i cierpkie płatki róży tworzą czysty i żywy zapach, a drzewny akcent piżma i szczypta wanilii dodają mu zmysłowego ciepła, które kojarzy się z beztroskimi letnimi dniami i pełnymi namiętności nocami.


NUTY GŁOWY: mango, mandarynka, gujawa
NUTY SERCA: piwonia, miąższ brzoskwini, płatki róży
NUTY GŁĘBI: eleganckie nuty drzewne, piżmo, wanilia


Opakowanie Michael Kors Exotic Blossom nawiązuje designem do rajskiej atmosfery tropikalnej wyspy: zdobi je intensywnie pomarańczowa barwa i kultowa złocona nakrętka będąca znakiem rozpoznawczym marki Michael Kors.


Marka Michael Kors jest dostępna na wyłączność w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl. Sugerowana cena detaliczna: 30ml/229zł; 50ml/339zł; 100ml/439zl. Jeśli szukacie zapachu idealnego na lato - żywego, energetyzującego i relaksującego po kąpielach słonecznych aby ukoić swoje zmysły, to koniecznie powąchajcie Exotic Blossom.