sobota, lipca 21, 2018

OPI Grease Collection czyli musical na paznokciach

Marka OPI przedstawia limitowaną kolekcję kolorów na lato 2018, inspirowaną filmem Grease - legendarnym musicalem wszechczasów z niezapomnianą grą aktorską Johna Travolty i Olivii Newton-John. Kto oglądał ten energetyczny film, ten wie, w jak wspaniały sposób został w nim przedstawiony szalony klimat lat 60-tych. Rewelacyjna muzyka i taniec splotły się tu z wątkiem młodzieńczej miłości, wielkimi uniesieniami i prawdziwym amerykańskim stylem i obyczajami. Kultowe przeboje, cukierkowe stroje, rock'n'rollowy styl życia to po prostu wielkie i widowiskowe WOW!".

Jeśli jeszcze ktoś nie zna tego filmu, koniecznie musi go obejrzeć. To prawdziwa perła. Aż trudno uwierzyć, że ma już 40 lat. Marka OPI oddaje hołd kolorom i energii zarówno filmu, jak i tamtych lat. Poczuj klimat retro razem z OPI.


Kolorem przewodnim tej kolekcji jest wyrazista czerwień Tell Me About It Stud, kolor szkolnych mundurków i strojów cheerleaderek z Rydell High. Świat Grease odnajdziesz też w mlecznej bieli Don’t Cry Over Spilled Milkshakes, oraz lawendowym Frenchie Likes To Kiss?, brzoskwiniowym Hopelessly Devoted to OPI, czy butelkowej zieleni Teal Me More, Teal Me More.


Wakacyjne kolory w stylu retro, królujące w musicalu, odnajdziesz też w soczystej pomarańczy Summer Lovin’ Having a Blast! oraz w odcieniu bezchmurnego, pogodnego nieba Was It All Just a Dream? Meet a Boy Cute As Can Be to nic innego jak słodki odcień wanilii. Pink Ladies Rule the School - odcienie różu opanowały całe lata 60-te, kolekcję Grease również!


Mój manicure to idealny milkshake malinowy - połączenie dwóch kolorów - waniliowego Don’t Cry Over Spilled Milkshakes oraz malinowego różu Pink Ladies Rule the School. To combo jest delikatne, dziewczece i bardzo świeże. Taki delikatny mani na lato. 


Jestem miło zaskoczona kryciem jasnych kolorów, które pokrywają płytkę paznokci bez prześwitów i bez smug. Lakier noszę już ponad tydzień i jeszcze mi nie odprysnął, więc to świetny wynik. Ale lakiery OPI właśnie takie są - trwałe i nadążające za trendami. Chociaż kolekcja Grease przenosi nas w roztańczone i rozśpiewane lata 60-te, to kolory są ponadczasowe.