czwartek, lipca 12, 2018

Kampania piłkarska 2018 czyli BOSS BOTTLED UNITED

Ponadczasowy. Legendarny. Symbol męskości. BOSS BOTTLED już od niemal 20 lat inspiruje mężczyzn do urzeczywistniania własnych ideałów sukcesu. Dzięki kampanii Man of Today, BOSS Parfums pokazuje mężczyznom, jak żyć zgodnie ze swoimi wartościami i kwestionować stereotypy dotyczące męskości, aby zdefiniować własną drogę. Uczciwość, pasja i lojalność. Współczesnego mężczyznę definiują te same kody, które określają niektórych z najbardziej sławnych piłkarzy świata - mężczyzn, którzy realizują swoje marzenia i pozostają wierni sobie.


Marka BOSS Parfums celebruje podróż czterech światowej klasy piłkarzy, zwracając uwagę na kluczowe momenty w ich życiu. Nowa kampania podkreśla, w jaki sposób ich działania i wartości pomogły im dotrzeć tam, gdzie dziś się znajdują: u szczytu swojej kariery. Ponieważ sezon piłkarski osiąga kulminacyjny moment, kampania zainspiruje fanów piłki nożnej na całym świecie unikatowymi historiami zawodników. 


Harry Kane, Alvaro Morata, Philippe Coutinho i Julian Draxler. Cztery gwiazdy piłki nożnej. Czterej mężczyźni, którzy uosabiają Współczesnego Mężczyznę. W tej kampanii odkrywamy ich fascynujące historie, dowiadujemy się, jak przekładają wartości gry na życie w realnym świecie. Choć osiągnęli apogeum zawodowego kunsztu, pozostają skromni. Zaangażowani i ambitni. Pełni szacunku. Ale co najważniejsze, żyją w zgodzie ze sobą.

BOSS BOTTLED UNITED to zapach przeznaczony dla mężczyzn, którzy kierują się w życiu pasją, lojalnością i uczciwością. Zapach afirmuje drogę zawodnika do sukcesu jako olfaktoryczne odzwierciedlenie boiska w mieście. Łączy świeżość otwartych przestrzeni z miejskim ciepłem. Opiera się na oryginalnej kompozycji BOSS BOTTLED, zapewniając wrażenie niesłabnącej rześkości. 

Kompozycja otwiera się południowoafrykańskim gruczlinem karbolistnym, który łączy się z czerwoną pomarańczą, określając cytrusowy wymiar zapachu. Serce wypełniają mięta zielona i pieprzowa oraz konkret korzenia irysa, które nadają zapachowi jego żywiołowy charakter. Drzewne nuty głębi: wetiwer, paczula i kaszmeran, określają jego ciepłą elegancję. Zamknięty w srebrzystym flakonie, zapach BOSS BOTTLED UNITED przypomina nam o zasłużonych trofeach, jakie zawodnicy zdobyli, dając z siebie wszystko.


Nowa dwuletnia piłkarska kampania - BOSS Parfums Soccer ukazywać będzie, w jaki sposób każdy zawodnik przenosi wartości gry do realnego świata. Zainspirowani uczciwością, pasją i lojalnością piłkarzy, ich fani poczują się zmotywowani do tego, by zdobywać więcej. Stać się najlepszymi. Jako wspólnota.

Mundial już prawie na finiszu - przed nami najważniejszy mecz o mistrzostwo. Teraz, dzięki nowemu zapachowi BOSS - Twój mężczyzna może również stać się mistrzem - mistrzem zapachu, bo BOSS to zapach prawdziwego zwycięzcy.