piątek, kwietnia 06, 2018

Dr Jart+ Dermaclear Micro Milk Peeling

Peelingowanie skóry przez cały rok jest jednym z najważniejszych kroków w mojej pielęgnacji - zaraz po dokładnym jej oczyszczaniu. Marka Dr Jart+, którą możecie kupić wyłącznie w Sephora, należy do moich ulubionych marek wprowadzonych do sprzedaży przez Sephora rok temu. 


Dr Jart+ w swoich kosmetykach wykorzystuje najbardziej zaawansowane koreańskie technologie kosmetyczne i najbezpieczniejsze składniki, aby stworzyć nowatorskie formuły. Marka nie pracuje jedynie ze specjalistami dermatologii, ale także z artystami, designerami, entuzjastami postępu technicznego, aby połączyć sprawdzone metody i nowoczesne innowacje. 


Dr Jart wierzy bowiem w prawdziwą naukę i ciągle podejmuje nowe wyzwania w dziedzinie kosmetyków. Dr Jart ściśle współpracuje z 15 dermatologami wywodzącymi się z 15 różnych klinik. Delikatny mikropeeling Dermaclear Micro Milk Peel w mleczku zainspirowany został zabiegami dermatologicznymi przy użyciu mleczka.
 
 
Zapewnia delikatne złuszczenie naskórka dla głębokiego oczyszczenia porów przy użyciu zwartego w nim specjalnego Kompleksu Peelingującego. Mleczko kokosowe i pantenol dają skórze uczucie ukojenia i nawilżenia. Produkt tworzy głęboko nawilżającą barierę, poprawiającą elastyczność skóry i zapewniającą nawilżenie. Odnawia powierzchnię skóry, wspierając usuwanie martwych komórek naskórka w celu uzyskania jaśniejszego i bardziej równomiernego tonu skóry, sprawiając, że skóra staje się gładka i rozświetlona.
 

Jak stosować Dr Jart+ Dermaclear Micro Milk Peeling? Najpierw nalezy delikatnie wstrząsnąć butelką i zwilżyć dołączony do opakowania płatek bawełniany. Strona z siateczką jest odpowiednia dla skóry normalnej i mieszanej, natomiast strona gładka jest przeznaczona dla skóry wrażliwej. Używając strony najbardziej odpowiedniej dla swojego typu skóry, należy nałożyć produkt i pozostawić keratynę do rozpuszczenia na 1 minutę, po czym spłukać produkt letnią wodą.
 
 
Krótka wskazówka dotycząca specjalnej pielęgnacji skóry - umieść miękką stronę płatka kosmetycznego na skórze w miejscu, gdzie znajdują się martwe komórki. Po 3 minutach przetrzeć skórę płatkiem stroną z mikrosiateczką i zmyć preparat z twarzy. Takie zastosowanie daje nam dogłębne oczyszczenie skóry z martwych komórek naskórka - dużo lepsze niż za pomocą tradycyjnych peelingów z granulkami. Przy czym, skóra nie jest podrażniona, jak po zastosowaniu tradycyjnych "ździeraków". 
 
 
Dla mojej mieszanej i skłonnej do zanieczyszczeń skóry takie rozwiązanie jest hitem. Skóra po użyciu Dr Jart+ Dermaclear Micro Milk Peeling jest gładka, miękka w dotyku i doskonale przygotowana do dalszej pielęgnacji. 100 ml butelka Dr Jart+ Dermaclear Micro Milk Peeling z dołączonymi 40 płatkami kosztuje 139 zł a produkt możecie kupić oczywiście wyłącznie w drogerii Sephora.