czwartek, lutego 22, 2018

Narciso Rodriguez for him bleu noir eau de parfum

Narciso Rodriguez bleu noir eau de parfum jest kolejnym rozdziałem wyjątkowej historii o magnetyzmie zauroczenia i tajemnicy uwodzenia. “Nowy zapach jest elegancki i prostolinijny, a zarazem intrygujący i sexy jednocześnie" - tak mówi o swoim najnowszym zapachu sam Narciso. 


Narciso Rodriguez przedstawia for him bleu noir eau de parfum, wyjątkowe uzupełnienie zapachu bleu noir eau de toilette. Oba te zapachy uosabiają dwoistość sygnatury leżącej w sercu uzależniającej linii zapachowej Narciso Rodriguez, a tym samym dwoistość każdego mężczyzny. 


bleu noir eau de parfum celebruje czystą, męską zmysłowość, w bogatej kompozycji, która jest zarazem dyskretna i mocna. Olfaktoryczny podpis Narciso Rodriguez’a - piżmowe serce zostało wzmocnione, przez zmysłowe, drzewne nuty - niebieski cedr i czarny heban, następnie odmienione bursztynowym wetiwerem. bleu noir eau de parfum uosabia nieprzewidywalną naturę uwodzenia.

Nazwa bleu noir powstała w nawiązaniu do upodobania kreatora do głębokich barw nocnego nieba. Narciso Rodriguez kocha całą gamę ciemnych kolorów charakteryzujących głębię nieba - zarówno o zmierzchu jak i o północy. Jego nazwa pochodzi z francuskiego, ponieważ kreatorowi spodobało się jej brzmienie.


Flakon wody perfumowanej jest artystyczną reinterpretacją oryginalnego flakonu bleu noir eau de toilette. Minimalistyczny, prostopadłościenny kształt staje się wspaniałą iluzją wielowarstwowej przezroczystości w dwóch odcieniach niebieskiego. Granatowo-czarny środek prostopadłościanu został natomiast obramowany cienką krawędzią elektrycznie niebieskiej świetlistości.

 W nowej wodzie perfumowanej bleu noir uchwycono poczucie tajemniczości z jeszcze większą intensywnością. Jednocześnie nie będąc natrętnym, jest to zapach, który nie pozwala pozostać obojętnym. Jest rozbrajający i niezwykle uwodzicielski. Narciso Rodriguez
Narciso Rodriguez for him bleu noir eau de parfum to zapach dla bardzo uwodzicielskich mężczyzn - pewnych siebie, dumnych i  trochę bezczelnych. Jest niewiarygodnie trwały - snuje się długo otulając swoim woalem tajemniczości. 


Mężczyzna inspirujący to według Narciso Rodrigueza ten, który posiada umiejętność bycia nieskrępowanym, ale też pewnym siebie. Zapach for him bleu noir eau de parfum jest wspaniałym odzwierciedleniem tej estetyki. To po prostu nowa wizja zapachu nowoczesnego mężczyzny. Jest prosty i zmysłowy, tajemniczy i ekstremalnie uwodzicielski. Kupicie go m.in w perfumerii Sephora a kosztuje 245 zł za flakon 50 ml oraz 349 zł za flakon 100 ml.