poniedziałek, lutego 26, 2018

Metaliczny mat czyli Smashbox Always On Lipstick

Matowe pomadki są na topie już od dłuższego czasu ale teraz marka Smashbox wprowadza mat na całkiem inny poziom, dzięki najnowszym pomadkom Smashbox Always On Lipstick, które łączą w sobie idealny mat z przepięknym metalicznym efektem. W końcu kto ma czas na poprawki? Ta wyjątkowa konsystencja matowej pomadki w płynie z kombinacją Primer Oil Complex jest bogata w nawilżający olej słonecznikowy, jojobę i składniki z moreli.


Zawsze gładka, nawilżająca matowa pomadka w płynie Always On zapewnia uczucie satynowej gładkości i komfortu. Długotrwała, wodoodporna pomadka Smashbox Always On Lipstick została opracowana przy pracy na planie w studio zdjęciowym Smashbox. jej zaawansowana Technologia Polimerowa zapewnia wytrzymałość i świeżość jak tuż po nałożeniu, aż do 8 godzin. I to nie jest ściema.


Wyjątkowo lekka i jednocześnie trwała, konsystencja płynu nie rozmazuje i nie rozwarstwia się podczas noszenia. 23 wyjątkowe, delikatne odcienie o wyrazistych kolorach, które nie rozmazują się, nie zbijają się w grudki oraz są wodoodporne.


MATOWE: Deep Thoughts (Ciemna czekolada), Fair Game (Jasna cielista brzoskwinia), Gotta Light (Jasny kasztan), Psychic Medium (Ciemnoczerwona cegła), Purple Taffy (Pastelowy fiolet), Slay Tan (Brąz z oliwkowym akcentem), Spoiler Alert (Zimny fiołkowy), Stay Neutral (Naturalny jasny brąz), Tar Pit (Intensywna czerń), Teal With It (Morski niebieski), Throwback Jam (Energetyzująca malina), Ultra-Violet (Jasny fiolet)


METALICZNE MATOWE: Bold Digger (Brąz z brązem i złotoperłowym), Carat Stick (Pomarańcz ze złotem i różowoperłowym), Crystal Baller (Jasny fiolet z fioletem i złotoperłowym), Kale My Vibe (Półciemny zielony z zielonoperłowym), Make It Reign (Fiolet z fioletowoperłowym), Maneater (Czerwień z czerwonoperłowym), Pearl, Please (Opalizujący z wielokolorowym perłowym), Punked Rock (Szary z fioletem i srebrnoperłowy), Rust Fund (różowomiedziany z miedzianoperłowym), So Jelly (Fuksja z fuksją i niebieskoperłowym), Vino Noir (Burgund z czerwonoperłowym), XO, Vlada (Różowozłoty ze złotoperłowym).


Każda z tych niezwykłych pomadek kosztuje 99 zł. Jeśli szukacie idealnego matu, niekoniecznie w metalicznym wykończeniu, warto zaprzyjaźnić się bliżej ze Smashbox Always On Lipstick. Te oraz inne produkty Smashbox kupicie oczywiście w drogeriach Sephora.