poniedziałek, listopada 06, 2017

Elie Saab Girl of Now czyli zapach dla nowoczesnej dziewczyny

Woda perfumowana Girl of Now to pierwszy zapach z nowej linii marki Elie Saab. Girl of Now to zapach dla nowoczesnej dziewczyny - radosnej, aktywnej, otwartej, spontanicznej. Stanowi idealne dopełnienie jej stylu - barwnego, niebanalnego, nieco szalonego, ale zawsze pełnego wdzięku i elegancji.


W owocowej nucie głowy Elie Saab Girl of Now dominują gruszka i mandarynka z domieszką prażonych pistacji. W sercu zapachu tętnią akordy kwiatu pomarańczy z dodatkiem delikatnych nut jaśminu i magnolii, wzbogacone gorzką esencją migdałową. 


W bazie kompozycję wzmacniają paczuli i fasola tonka z subtelnymi akcentami mleka migdałowego i kaszmeranu. Wodę perfumowaną Girl of Now wyróżnia także piękny flakon, przy szyjce zdobiony pastelowo-błękitnymi aplikacjami, charakterystycznymi dla wieczorowych kreacji Elie Saab, zwieńczony perfekcyjnie zharmonizowaną złotą nakrętką.


Jest to zapach dedykowany dla wszystkich kobiet, które lubą delikatną ale nie nachalną słodycz w perfumach. Elie Saab Girl of Now to zdecydowanie interesująca nowość na olfaktorycznym rynku - lekka, świeża i bardzo radosna. Uzupełnieniem zapachu jest balsam do ciała o bliźniaczym zapachu, który z pewnością dodatkowo podkreśli te piękne nuty zapachowe na całym naszym ciele. 


Jeśli lubicie zapachy, który wyzwolą w Was młodą dziewczynę albo może same jesteście jeszcze nadal młodymi dziewczynami - to koniecznie poznajcie ten energetyzujący i trochę szalony zapach a gwarantuje Wam, że życie stanie się jeszcze piękniejsze.