niedziela, października 15, 2017

Zatrzymaj czas czyli FILORGA Eyes-Absolute

Marka FILORGA powstała ponad 30 lat temu i od tego czasu jest liderem wśród innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do walki z procesami starzenia się skóry. Kosmetyki FILOGRA są również wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetologicznych oraz stosowane jako pielęgnacja domowa. Aby dotrzeć do szerszego grona konsumentek szukających radykalnych rozwiązań anti-aging, marka szturmem wkroczyła na rynek detaliczny i jest już dostępna w drogeriach Sephora 


FILORGA Eyes-Absolute to radykalnie odmładzający krem pod oczy. Jego kompleksowe przeciwdziałanie efektom starzenia odbywa się dzięki zastosowaniu kompleksu poprawiającego strukturę skóry - działającemu dosłownie jak botoks. Zawarte w kremie składniki aktywne sprawiają, że spłycają się wszystkie zmarszczki wokół oczu, a dwa ekstrakty roślinne podnoszą górną powiekę i na nowo "otwierają oko"


Efekt? Widoczna redukcja oznak zmęczenia, czyli rozjaśnienie cieni wokół oczu oraz redukcja opuchlizny. A wszystko to dzięki zawartym w kremie FILORGA Eyes-Absolute kompleksowi drenujących składników aktywnych w peptydy i metaloproteiny, które pobudzają mikrokrążenie a tym samym redukującym cienie oraz opuchliznę wokół oczu. 


Krem jest też bogaty w pierwiastki śladowe wyciągu z białych pereł, które w połączeniu z delikatnymi składnikami aktywnymi odbijają światło i błyskawicznie przywracają oczom ich blask. Równocześne połączenie peptydu oraz izoflawonu wzmacnia nasze rzęsy i pokrywa je powłoką, sprawiając, że stają się grubsze. 


Technologia opracowana przez markę FILORGA to właśnie unikalny aplikator kremu cryo, który daje natychmiastowy efekt chłodzący, przez co podnosi skuteczność działania produktu. Sam krem jest bardzo bogaty w swojej konsystencji. Nakładamy go wyciskając niewielką ilość i rozprowadzamy wokół oczu za pomocą chłodzącego aplikatora. Krem nie tylko rozświetla okolice naszych oczu ale i w widoczny i szybki sposób redukuje obrzęki, zasinienia i opuchliznę. 


Za pomocą chłodzącego aplikatora możemy również wykonywać masaż wokół naszych oczu tak, aby krem dogłębnie penetrował delikatną skórę. Nałożenie kremu można zakończyć wklepując produkt koniuszkami palców, co przyspieszy jego wchłonięcie. Oczywiście na rynku są tańsze kremy pod oczy ale jeśli jesteśmy fankami kosmetyków ekskluzywnych i tych, które rekomendują lekarze dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej, to warto zainteresować się bliżej marką FILORGA.