czwartek, października 12, 2017

Miss delikatności czyli Rouge Dior Liquid Miss Satin

Do kultowej linii pomadek Rouge Dior dołączyła właśnie wyjątkowa nowość Rouge Dior Liquid - pomadka o płynnej formule oferującej aż trzy różne wykończenia makijażu. Jej niezwykle komfortowa, płynna formuła intensywnie nawilża i pielęgnuje usta, a piękne i eleganckie opakowanie sprawi, że zawsze będziesz chciała ją mieć przy sobie. 


Formuła Rouge Liquid to specjalna kompozycja mineralnych wosków, bardzo delikatnych mikrocząsteczek krzemionki oraz olejków, dzięki którym kolor jest bardziej intensywny, a trwałość pomadki idzie w parze z długotrwałym uczuciem komfortu na ustach.


Celem Petera Philipsa, Dyrektora Kreatywnego ds. Makijażu i Wizerunku Dior było stworzenie kolekcji płynnych pomadek oferujących niezwykłe wykończenia: od matowych, przez satynowe, po metalizujące, a także stworzyć gamę odcieni, które będą pasowały do każdej karnacji.


Trwałość tej niezwykłej pomadki jest oszałamiająca - utrzymuje się na ustach nawet do 12 godzin - dzięki dużej dawce skoncentrowanych pigmentów. Płynna pomadka Rouge Dior Liquid jest dostępna w trzech wariantach: odcieniach matowych, odcienie metalizujących oraz odcieniach satynowych.


Delikatny charakter Miss Dior został uchwycony w odcieniu 162 Miss Satin, stworzonym po to, aby dać kobiecie Dior olśniewający ale subtelny uśmiech. Ten pastelowy - brzoskwiniowy odcień ma delikatnie metaliczne wykończenie, które powoduje, że usta staja się optycznie powiększone i kuszące swoją delikatnością. Pomadka jest niezwykle lekka i komfortowa a miękka pacynka idealnie obrysowuje kontur ust sprawiając, że malowanie nią ust to ogromna przyjemność.