niedziela, lipca 30, 2017

Pastelowy manicure od ORLY Color Blast

ORLY Color Blast to profesjonalne lakiery ale dedykowane do sprzedaży detalicznej, które możecie kupić w perfumeriach Douglas. ORLY Color Blast to szeroka gama aż 72 kolorów lakierów do paznokci w 9 kategoriach dających na paznokciach różne wykończenia - Flash Glam Chunky Glitters, Hi-Gloss Glitters, 3D Pixel, Chrome Foils, Satin Mattes, Hyper-Bright Neons, Ultra-Luxe Shimmers, Saturated Cremes oraz Color Flip Duo Chromes. Tutaj każda z nas znajdzie coś dla siebie.


Najnowsze odcienie lansowane przez ORLY wiosną i latem 2017 roku to szeroka gama tak modnych w tym roku pasteli - ja postawiłam oczywiście na mój ulubiony kolor jagodowego milk shake Purle Pastel Creme oraz miętę Mint Pastel Creme.


Lakiery ORLY Color Blast posiadają opatentowaną gumowaną nakrętkę GRIPPER CAP™, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz dokładną aplikacje lakieru. A co bardzo ważne - formuła lakierów Color Blast nie zawiera toksycznych substancji takich jak: DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.


ORLY Color Blast to niedrogi luksus - lakiery kosztują ok. 30 zł. A modne i innowacyjne odcienie o profesjonalnej jakości, 72 kolory w 9 rożnych wykończeniach i teksturach pobudzających wyobraźnię to jest właśnie to, co wyróżnia markę ORLY Color Blast wśród innych profesjonalnych marek lakierów do paznokci. Wszystko na temat lakierów ORLY Color Blast znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej www.colorblast.pl