poniedziałek, lipca 31, 2017

Tylko w duecie czyli WAVE 2 Hollister California

Więcej zabawy, więcej energii, więcej ekscytacji niż kiedykolwiek przedtem! Marka Hollister przedstawia najnowszy zapach WAVE 2, drugą odsłonę zapachu Hollister WAVE. Poznaj zatem dwa nowe zapachy stworzone wspólnie przez Hollister Co. oraz Inter Parfums - typowo letnie zapachy dla Niej i dla Niego. Te niezwykłe kompozycje skrywają w sobie ciepło i energię niekończącego się lata na kalifornijskiej plaży dając tym samym moc Hollister WAVE 2.


ONA:
Jest olśniewająca niczym kalifornijskie słońce pod którym mieszka – ciepła, niezależna, zabawna i urocza. Od świtu do zmierzchu emanuje pięknem promieni słonecznych w kolorze różowym, koralowym i żółtym, cała lśni. Gdziekolwiek podąża, cokolwiek robi olśniewa niczym jasny, słoneczny promyk. 


JEJ ZAPACH jest kwiatowy, owocowy ale i lekko egzotyczny. Śmiały i uzależniający niczym jej głośny śmiech na tle bezchmurnego nieba.

NUTA GŁOWY: brzoskwinia, woda kokosowa, mandarynka
NUTA SERCA: lilia wodna, różowa frezja, gardenia
NUTA BAZY: drewno dryfujące, wanilia


ON:
Jest wyluzowany, zdystansowany, bezgranicznie kocha swoje kalifornijskie życie upływające na surfowaniu po falach, zabawie na plaży i jeździe na desce. Niekończące się kalifornijskie lato to dla niego doskonały czas na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Ten pewny siebie, żywiołowy zapach jest esencją świeżości i energii życiowej.


JEGO ZAPACH jest świeży, drzewny oraz fougere (paprociowy). Wyrazisty i męski, ciepły, ale też orzeźwiający niczym rozprysk chłodnej fali na rozgrzanej słońcem skórze. 

NUTA GŁOWY: akord kalifornijski, biały pieprz, bergamotka
NUTA SERCA: woda lawendowa, szałwia, geranium
NUTA BAZY: drzewo sandałowe, piżmo, akord drzewny


Najnowsze wody toaletowe Hollister WAVE 2 dla niej i dla niego znajdziecie w drogeriach Sephora i nie są wcale drogie. Zarówno Hollister WAVE 2 dla niej jak i dla niego kosztują 119 zł za 30 ml, 159 zł za 50 ml i 199 zł za 100 ml.