wtorek, lutego 07, 2017

GlamGlow Flashmud Brightening Treatment czyli kuracja rozświetlająca do twarzy

Letnie słońce daje skórze promienną opaleniznę, ale może też pozostawić karnację z niechcianymi przebarwieniami i niejednolitą tonacją skóry, jeśli produkuje zbyt dużo melaniny. Teraz możemy rozwiązać problemy z pigmentacją dzięki kuracji rozświetlającej GlamGlow Flashmud Brightening Treatment, która pozostawia skórę bardziej promienną, błyskawicznie świetlistą i wyglądającą młodziej.


Nowa, przełomowa kuracja GlamGlow Flashmud Brightening Treatment to multi-sensoryczne doświadczenie rozjaśniające, które zapewnia szybkie rezultaty - rozświetlając, dodając blasku cerze, ujednolicając i korygując koloryt skóry, pozostawia karnację promienną i seksowną. 


Do jakiego typu skóry ? Maska GlamGlow Flashmud Brightening Treatment została stworzona dla błyskawicznych ale i długofalowych rezultatów, zarówno dla mężczyzn i kobiet, dla każdego rodzaju skóry i w każdym wieku. A zapach? Uzależniający i soczysty - niczym świeży sok z młodych malin - ja dosłownie dostaję ślinotoku, gdy ją nakładam. 


Jak używać maski? To proste! Nakładamy równomierną warstwą na osuszoną, czystą skórę, masując ją delikatnie kolistymi ruchami, umożliwiając pre-eksfoliację dla lepszej absorpcji składników aktywnych. Pozostawiamy ją na twarzy na minimum 20 minut aż preparat stanie się transparentny, gdy wniknie w skórę. Zmywamy ciepłą ale nie gorącą wodą. Kurację należy powtarzać przez 3 dni z rzędu. Następnie stosować 2-3 razy w tygodniu. Efekty znikną, jeśli skóra zostanie wystawiona na przedłużone lub bezpośrednie działanie słońca pozbawiona ochrony dlatego też trzeba pamiętać o codziennym zastosowaniu wysokiej ochrony SPF. 


Moc GlamGlow Flashmud Brightening Treatment pochodzi z:

WhiteEnergy to zaawansowane, innowacyjne połączenie silnych, naturalnych składników uważnie dobranych, aby zwalczać niejednolite zabarwienie cery i pozostawiać bardziej promienny, lżejszy i jednolity koloryt.
★Kwiat Dzikiej Róży Białej ★ Bulwa Białej Lilii ★ Kora Białej Brzozy ★ Kwiat Białego Jaśminu ★ Korzeń Białej Piwoni ★ Liść Białej Herbaty ★

Flashlucent to połączenie naturalnych składników optymalizujących transparentność cery, wyselekcjonowanych tak, by pomóc dostarczać składniki, które zapewniają świetlistą, młodziej wyglądającą skórę.
★Mikrosfery Białego Kwarcu ★ Kwas Mlekowy z Trzciny Cukrowej ★ Biały Rafinowany Pumeks Naturalny ★Kwas Salicylowy z Wierzby ★ Suszona w Słońcu Biała Glinka ★


Reflectrum - Albedo to spektrum jasności powierzchni a kompleks GLAMGLOW Reflectrum łączy silne składniki rozświetlające wzmocnione ultra-delikatną, optyczną Fotoluminescencją Diamentową, aby podnieść poziom albedo skóry. Karnacja staje się lżejsza, bardziej świetlista i atrakcyjna.
★ Acetyloglukozamina ★ Niacynamid ★Tetrahexyldecyl Ascorbate ★ Fotoluminescencja Diamentu ★

TEAOXI Liście Białej Brzozy - technologia zgłoszona do patentu, zawiera prawdziwe liście Białej Brzozy, które uwalniają naturalną Betulinę, Kwas Betulinowy i Kwas Elagowy wprost do błota, aby pomóc zapewnić moc formule wyrównującej koloryt karnacji.


Kuracja GlamGlow w wyraźny sposób rozjaśnia skórę już po 3 dniach zastosowania. Stosowana regularnie pozwala pozbyć się również przebarwień, które chociaż nie znikają w 100% to jednak stają się dużo mniej widoczne. Rozjaśnia tez piegi, drobne plamki po trądziku i łagodzi podrażnienia. A jej cudowny zapach pozawala poczuć się jak na rajskiej wyspie. 

GlamGlow Flashmud Brightening Treatment Kuracja Rozświetlająca do twarzy, szyi i dekoltu kosztuje 229 zł za 50 ml słoiczek. A możecie kupić ją w Sephora i Douglas.