niedziela, stycznia 22, 2017

Rozświetlacz w sztyfcie czyli Revlon PhotoReady Insta-Fix Highlighting Stick

Dodaj skórze blasku i podkreśl swoje największe atuty z nowym rozświetlaczem Revlon PhotoReady Insta-Fix Highlighting Stick. Szybki i łatwy w użyciu sztyft zapewnia precyzyjną aplikację oraz natychmiastowy efekt zdrowej, promiennej cery z delikatnym efektem glow.


Innowacyjna technologia filtrowania światła zastosowana w rozświetlaczu Revlon PhotoReady Insta-FixTM Highlighting Stick dzięki dopasowanym do koloru skóry drobinkom dodaje twarzy naturalnej świetlistości. Łatwy w użyciu sztyft w zależności od potrzeb pozwala delikatnie rozświetlić twarz lub uzyskać spektakularny efekt „strobbingu”, jak z tutoriali na YouTubie.


Występuje w 2 uniwersalnych odcieniach idealnych do rozświetlenia większości odcieni skóry:

• Pink Light – różowy odcień z białymi/srebrnymi drobinkami, odpowiedni dla jasnych i średnich odcieni skóry;

• Gold Light – brzoskwiniowy odcień ze złotymi drobinkami, odpowiedni dla średnich i ciemnych odcieni skóry.


Rozświetlacz możecie kupić już od października za 69,90 zł. Jeśli lubicie rozświetlacze w kremie, to ten będzie dla Was idealny. Ja jednak jestem zwolenniczką tradycyjnych rozświetlaczy prasowanych i jakoś nie za bardzo radzę sobie ze stickiem. 


A teraz wielka niespodzianka dla wszystkich miłośniczek Gwen Stefani. 3 stycznia Gwen została nową Globalną Ambasadorką marki Revlon. Gwen - wspaniała wokalistka, trzykrotna zdobywczyni nagrody Grammy to również piękna dojrzała kobieta. Gwen to również inspiracja i ikona dla kobiet na całym świecie. Jako trendsetterka i kochająca matka - idealnie wpisuje się w filozofię marki. Od teraz marka Revlon będzie na zawsze kojarzyć mi się z moją ukochaną Gwen, której jestem wielką fanką od lat.