wtorek, stycznia 24, 2017

Bądź jak Audrey Hepburn czyli OPI Breakfast at Tiffany's

Pamiętacie film Śniadanie u Tiffany'ego z cudowną i dziewczęcą Audrey Hepburn w głównej roli? Ja pamiętam doskonale, bowiem widziałam go wiele razy. Słynna scena, gdy Audrey czyli Holly Golightly stoi przed wystawą sklepu z biżuterią Tiffany i je śniadanie przeszła już do klasyki kina. 


Teraz i my możemy poczuć się jak Holly przed wystawą Tiffany'ego wraz z kolekcją OPI Śniadanie u Tiffany'ego. „Wierzę w siłę manicure” to również motto, którym podczas pracy nad najnowszą kolekcją kierowała się Pierwsza Dama Lakierów do Paznokci, założycielka marki OPI, Suzi Weiss-Fischmann. 


I Believe in Manicures to nazwa przepięknego błękitu, przewodniego koloru kolekcji „Śniadanie u Tiffany’ego”. Jest symbolem delikatności i dziewczęcości, ukrytej w eleganckiej postaci filmowej, wykreowanej przez wybitną Audrey Hepburn. A odrobinę szaleństwa ujrzymy w soczystym odcieniu różu - Apartment For Two.


Cudownie letnie kolory lansowane tej zimy przez OPI w kolekcji Breakfast at Tiffany's wprowadzą nas w doskonały nastrój i przygotują na powitanie wiosny. Ja już nie mogę się jej doczekać, bowiem te dwa odcienie OPI z pewnością będą mi towarzyszyć na dłużej. Ja również wierzę w siłę manicure, który, jeśli jest tak soczysty i perfekcyjny staje się idealnym uzupełnieniem mojego dobrego humoru.