sobota, listopada 12, 2016

Widok za Milion dolców czyli ORLY Mulholland Million Dollar Views

Kolekcja ORLY Mulholland to ideał na jesienny manicure. Wśród stonowanych odcieni znajdziemy i takie, które wprawią nas w doskonały imprezowy nastrój rodem z imprezki w Bevery Hills. Million Dollar Views to lakier iście karnawałowy - lub idealny na ekskluzywne party w rezydencji za miliony dolarów. Bogaty, błyszczący, onieśmielający. 

MILLION DOLLAR VIEWS to lakier perłowy typu shimmer. Bogactwem tej złocistej mieszanki są miliony lśniących iskierek. Drobinki mienią się niczym światła miasta z oddali. Ten kolor otwiera przed Tobą panoramę luksusowych doznań. Z takim złotem na paznokciach stać Cię na więcej, niż odrobinę szaleństwa.

Orly Mulholland Million Dollar Views to odzwierciedlenie tego, co możemy zobaczyć patrząc w dół z Mulholland Drive - roziskrzone światła Los Angeles mieniące się złotą feerią barw o zmierzchu. Mulhollad Drive położone jest wysoko na wzgórzach nad Los Angeles - to kręta i niebezpieczna droga, która przyprawia nas o szybsze bicie serca.


Ale gdy zatrzymamy się w miejscu widokowym na Mulholland Drive i popatrzymy w dół na LA - zobaczymy migoczące światła z oddali. To Miasto Aniołów - miasto dekadencji i nieustającej imprezy. Miasto bogaczy i ich rezydencji otoczonych murami lub szpalerem drzew. Ekskluzywnych sklepów, gdzie robią zakupy tylko najbogatsi mieszkańcy LA. 


ORLY Mulholland Million Dollar Views to bogactwo LA na naszych paznokciach - dzięki temu odcieniowi i my możemy przez chwile poczuć się jak gwiazda z Beverly Hills - zaznać trochę luksusu i błyszczeć wśród reflektorów.