środa, listopada 16, 2016

Rozkwitaj razem z Shiseido Ever Bloom Eau de Toilette

Są takie zapachy, które pozostają w naszej pamięci na bardzo długo. Przywołują miłe wspomnienia, miejsca, osoby które kochamy. Dla mnie takim zapachem jest właśnie Shiseido Ever Bloom. Jego nowa odsłona Shiseido Ever Bloom Eau de Toilette lansowana jesienią 2016 roku - nieco różni się od zapachu Shiseido Ever Bloom, o którym pisałam w ubiegłym roku. A czym się rożni? Przeczytajcie. 


Nowy zapach Shiseido Ever Bloom to również delikatny kwiatowy zapach przypominający świeże pąki kwiatów dopiero rozkwitające w ogrodzie. Jest lżejszy od wersji klasycznej ale równiez rozbrzmiewają w nim te same nuty. 


Ever Bloom EDT podobnie jak Ever Bloom EDP i Ever Bloom Extrait Absolu charakteryzuje się unikalną piramidą zapachu opracowaną wyłącznie dla Shiseido. Zbudowana jest ona wokół dwóch akordów, które tworzą wyjątkową, otulającą zapachem aurę. 


Radiance Accord (cyklamen, piwonia, osmantus) wnosi wyrafinowane wrażenie hipnotyzującej i wzmocnionej świeżości. Presence Accord (olejek absolutny kwiatu pomarańczy, gardenia, piżmo Helvetolide) uzależnia i wyraża kwintesencję wyrafinowania.


Butelki niby bliźniaczo podobne a jednak nowa odsłona Shiseido Ever Bloom odzwierciedla to, co drzemie w tym zapachu - lekkość, ulotność oraz świeżość. Oszroniona butelka wyjęta jakby z rozłupanej bryły lodu jest przyjemna nie tylko dla oka ale i miła w dotyku - przypomina tiul rąbka tutu baletnicy, która osnuta zapachem szykuje się do ostatniego entrée na scenę. 


Te dwa zapachy są do siebie podobne ale jednak subtelnie się różnią. Nowe Ever Bloom EDT to kwintesencja świeżości kwiatów ściętych o poranku - świetlista, delikatna i według mnie, jest skierowana do młodszych kobiet. Podczas, gdy klasyczne Ever Bloom nie zna przedziału wiekowego - jest mocniejsze, dużo bardziej intensywne i trochę wyzywające.


Jeśli jesteście miłośniczkami delikatnych, ulotnych i eterycznych zapachów z kwiatowymi akordami - wypróbujcie nową wersję Ever Bloom - szukajcie tej pięknej oszronionej buteleczki na półkach drogerii Sephora i Douglas. Butelka 30 ml kosztuje 206 zł; 50 ml kosztuje 289 zł a 90 ml - 392 zł.