niedziela, października 16, 2016

Tej jesieni postaw na ANNY

ANNY to synonim niezrównanej jakości w pielęgnacji i stylizacji paznokci. Marka ANNY to zupełnie unikatowy koncept, który odzwierciedla połączenie kolorów wybieranych przez gwiazdy świata filmu, czy ikony mody z kolorami królującymi na amerykańskich pokazach mody w Nowym Jorku, Los Angeles, czy Miami.


Pełna linia lakierów ANNY liczy aż 114 kolorów i jest regularnie aktualizowana w sezonowych kolekcjach wprowadzanych co 4-8 tygodni.


Lakiery ANNY wyróżnia doskonała jakość. Już jedna warstwa lakieru pokrywa paznokcie gładką, równomierną powłoką. Kosmetyk jest przy tym łatwy do rozprowadzenia, w czym pomaga wyprofilowany pędzelek. Lakier odznacza się przy tym niezwykłą trwałością.


Hypnotic Nights, Dark Romance, Only You, Red Kiss i Red Affairs to idealne odcienie do stworzenia jesiennego manicure dla każdej elegantki. Lakiery ANNY charakteryzują się niesamowitą trwałością, idealnym kryciem już przy jednej warstwie i soczystym lustrzanym efektem. To kolory, które idealnie sprawdzą się na jesienne deszczowe dni i wieczory przy świecach.