środa, października 12, 2016

Na kłopoty z cerą Kiehl's Dermatologist Solutions Nightly Refining Micro-Peel Concentrate

Boję się mocnego złuszczania, gdy nie mogę sobie na nie pozwolić z uwagi na to, że w pracy muszę się nienagannie prezentować. Stosuję lekkie peelingi enzymatyczne (nie do końca działają na mojej opornej cerze) oraz tradycyjne peelingi z granulkami. Jednak jest na rynku produkt, który nie powoduje tego, że skóra obłazi nam płatami a jednak dzięki niemu ukazuje się nowa - zdrowsza skóra. To Kiehl's Dermatologist Solutions Nightly Refining Micro-Peel Concentrate.


Kiehl's Dermatologist Solutions Nightly Refining Micro-Peel Concentrate to delikatny dla skóry, złuszczający koncentrat na noc z ekstraktem z łupin komosy ryżowej. To koncentrat do stosowania na noc, który wspomaga odnowę komórek skóry dla uzyskania zdrowego, rozświetlonego wyglądu oraz wygładzenia powierzchni skóry. Jego działanie zostało udowodnione klinicznie bowiem wspomaga odnowę komórek skóry dla uzyskania efektu rozświetlonej cery, jednolitego kolorytu oraz wygładzonej struktury skóry. 


Formuła została wzbogacona ekstraktem pozyskiwanym z łupin komosy ryżowej, który pomaga aktywizować proces odnowy komórkowej zachodzący w ciągu nocy, aby niwelować ziemisty wygląd cery. Z czasem skóra staje się gładsza i zyskuje jednolity koloryt.


Koncentrat ma płynną konsystencję zatem nakładamy go na dobrze oczyszczoną twarz za pomocą pipety dołączonej do opakowania i wmasowujemy kolistymi ruchami. Koncentrat nie wchłania się całkowicie i pozostawia trochę lepki film. Po nałożeniu czekam jakieś 15-20 minut i nakładam na niego krem na noc, co niweluje uczucie lepkości, za którym nie przepadam. 


Stosuję go 2-3 razy w tygodniu. Skóra nie łuszczy się po nim jak po zastosowaniu kwasów czy peelingu - nie wiem na czym polega jego magia ale dzięki niemu można skutecznie pozbyć się wszelkich drobnych przebarwień, zaognionych syfków oraz płytkich i jeszcze niezbyt utrwalonych zmarszczek. Skóra odzyskuje blask - to doskonały kosmetyk dla kobiet z poszarzałą skórą, która z każdym zastosowaniem staje się gładsza i zdrowsza. Jest to niesamowicie wydajny produkt - niewielka buteleczka 30 ml starczy nam z pewnością na bardzo długo. 


Kosmetyki Kiehl's to w chwili obecnej duża część mojej codziennej pielęgnacji, bo one rzeczywiście działają na te problemy skóry, na które powinny. W ofercie Kiehl's każda z nas znajdzie odpowiedź na dręczące naszą skórę problemy. I chociaż kosmetyki nie nalezą do najtańszych, to jednak można wybrać się do jednego z salonów i dostać bez problemu próbki lub miniatury produktów. Uwierzcie mi, że warto zainwestować w lepszą kondycję skóry, którą gwarantuje właśnie marka Kiehl's oraz eksperci, którzy dobiorą idealne dla nas kosmetyki.

Kosmetyki Kiehl's możecie kupić też przez internet - o tutaj - www.kiehls.pl lub w salonach firmowych w Warszawie (Arkadia i Galeria Mokotów) i Łodzi (Manufaktura). Lada moment Kiehl's otworzy swoje podwoje również w Poznaniu - dlatego też zapraszam Poznanianki na wielkie otwarcie salonu Kiehl's, które już 19 października w Posnanii!