czwartek, sierpnia 04, 2016

Soczysty mat z Żelową Szminką Semi-Matte od Mary Kay

Ostatnio moje posty zdominowały pomadki. Dzisiaj czas na totalną nowość od Mary Kay - żelową szminkę Semi - Matte. Ta półmatowa ale i za razem żelowa pomadka od Mary Kay, to cudowne i soczyste kolory, które sprawią, że usta będą pełniejsze i bardziej kuszące. W dodatku pomadka daje śliczny satynowo-matowy efekt na naszych ustach. 

Żelowa Szminka Semi-Matte jest pierwszą w pełni kryjącą szminką Mary Kay, w której zastosowano technologię bogatą w żelowe mikrosfery, zapewniającą głęboki, trwały kolor – bez uczucia przesuszonych ust. Ich lekka, żelowa formuła sprawia, że nakładasz je z łatwością a usta stają się wyjątkowo miękkie i kuszące. Dostępna w 8 odcieniach - dopasuje się do każdej kobiety!

Żelowa Szminka Semi-Matte rozprowadza się na ustach niczym jedwab i sprawia, że usta przez cały czas są delikatne jak aksamit i wyjątkowo pełne. Prezentowane przeze mnie odcienie to fuksja - Powerful Pink oraz oranż - Poppy Please.  To cudowne i energetyzujące odcienie idealne na letnie imprezy. 


Dzięki żelowej formule, która sprawia , że pomadka nie aplikuje się "tępo" usta stają jędrne i sprężyste. Możemy zapomnieć o skorupie na ustach i wysuszonych ustach. Żelowa pomadka Semi - Matte to nie tylko kolor ale i pielęgnacja naszych ust. 


Pomadki Semi - Matte są bardzo mocno napigmentowane, a ich rozpraszające światło ale niewidoczne drobinki zapewniają optyczne powiększenie ust. To nie jest zwykła szminka - to szminka wyjątkowa - dająca na ustach piękny efekt pół-matu.  Utrzymuje się na ustach bardzo długo - nie straszne jej nawet pocałunki, a aby ją dokładnie zmyć z naszych ust, konieczne będzie zastosowanie dwufazowego płynu micelarnego - taki z niej trwały gagatek! Nasze usta przez długi czas będą kuszące i zmysłowe dzięki magii pomadki Mary Kay Semi - Matte Lipstick.