czwartek, kwietnia 14, 2016

Przyjemność czerpana z natury czyli wiosenne nowości Yves Rocher Plaisirs Nature

Natura stworzyła rośliny i ich zapachy, które posiadają geniusz uwodzenia. Aromat kwiatów, owoców i liści to zapachowa wiadomość, aby uwieść otaczającą faunę i florę oraz zapewnić zapylenie roślin. Jeśli roślina, owoc, liść lub kwiat są źródłem olejków zapachowych, są również źródłem doznań zapachowych. Jest to zapachowa relacja z rośliną, która nakierowała naukowców i ekspertów Yves Rocher, aby uczynić roślinę użyteczną i zapewnić dzięki niej zmysłową przyjemność i dobre samopoczucie dla ciała i umysłu. 


Właśnie dlatego Yves Rocher stworzyło nowe wyjątkowe kombinacje zapachowe pod postacią nowej gamy Plaisirs Nature. Tak narodziła się synergia pomiędzy wiedzą botaniczną, wiedzą w zakresie Neurobiologii zapachów, wiedzą w tworzeniu formuł oraz zaangażowaniem marki Yves Rocher w eko-koncepcję.

Dobre samopoczucie, odprężenie i spokój. Aby pozbyć się napięć i odnaleźć spokój oraz równowagę, wprowadzono nowe cztery gamy. Łączą one w sobie różne rośliny i prowadzą w swojej łagodności ku cudownej równowadze.


RELAKS
Relaks to delikatne połączenie Kwiatu Pomarańczy, Lawendy i Petit Grain. Yves Rocher wybrało kombinację olejków zapachowych o znanych właściwościach uspokajających. Kwiat pomarańczy, Lawenda i Petit Grain zapewnią relaksujący rytuał i wyjątkowe momenty, gdy chcesz zadbać tylko o siebie, nie martwiąc się o czas.


Relaksujące połączenie Lawendy i Jeżyny. Aby zrelaksować ciało i umysł Yves Rocher wybrało połączenie Lawendy i Jeżyny. Olejek zapachowy z Lawendy otrzymywany jest dzięki destylacji przy pomocy pary wodnej kwiatów zebranych w lecie. Znany jest ze swoich właściwości odprężających. Jego kwiatowe, delikatne i pudrowe nuty w połączeniu ze szlachetną słodyczą Jeżyny gwarantują dobre samopoczucie i wytchnienie.


Odprężające połączenie Migdała i Kwiatu Pomarańczy. Migdał jest prawdziwym skarbem natury. Yves Rocher sprawi, że ulegniecie jego otulającej delikatności o słodkich i balsamicznych nutach. Połączony z absolutem z Kwiatu Pomarańczy dającym świeże kwiatowe tchnienie o delikatnie miodowych akcentach wypełnia zmysły relaksującym zapachem o właściwościach odprężających.

ENERGIA
Dobre samopoczucie, ożywienie, dobry nastrój. Aby odnaleźć siłę i witalność stworzyliśmy pobudzający koktajl roślinny – cztery gamy, które przywracają energię i dobre samopoczucie. Dla poranków pełnych dynamizmu i dla dni pełnych optymizmu.


Pobudzające połączenie Mandarynki, Cytryny i Cedru. W sercu zapachu znajduje się silnie pobudzający koktajl olejków eterycznych z Mandarynki, Cytryny i Cedru, który przywraca energię. To rytuał przywracający witalność każdego dnia.


Ożywiające połączenie Mango i Kolendry. Yves Rocher wyselekcjonowało Kolendrę znaną ze swoich właściwości wzmacniających. To właśnie w środku jej kulistych owoców kryje się całe bogactwo olejku eterycznego z Kolendry. Jego korzenne i kwiatowe nuty oraz pikantna i ożywcza świeżość zostały uzupełnione o barwne i wibrujące nuty mango. Kompozycja zapachowa urzeka witalnością, która pobudza zmysły.


Pobudzające połączenie Maliny i Mięty Pieprzowej. Yves Rocher wyselekcjonowało wyciąg z Mięty Pieprzowej ze względu na jej aromatyczne nuty, które wnoszą ożywczą i intensywną świeżość – prawdziwy zastrzyk energii i witalności. Mroźna świeżość Mięty Pieprzowej została połączona z lekko kwaśną świeżością Maliny. W ten sposób powstał energizujący koktajl.


ZMYSŁOWOŚĆ
Dobre samopoczucie, zmysłowość. Aby zanurzyć się w zmysłowości stworzyliśmy dwie gamy, które otulą ciało i zmysły ponętnym i przyjemnym zapachem. Dla pieszczotliwych poranków i promiennych dni.


Uwodzicielska Wanilia. Yves Rocher wybrało Wanilię Bourbon uprawianą według tradycji z Wyspy Bourbon. Pochodzi z rodziny storczykowatych. Jej zapach pozostawia na skórze, niczym czarującą pieszczotę, satynową zmysłowość. Zapach otwiera nuta świetlista. W następnej kolejności odkrywa swoją słodką oraz otulającą naturę.


Zmysłowy Kokos. Yves Rocher wyselekcjonowało Kokos – świeży, mięsisty, wyśmienity do chrupania oraz picia. Oferuje skórze subtelne i zmysłowe uwodzenie.... Rozkoszna zaczepka, która rozgrzewa dzięki słonecznym nutom uszlachetnionym słodkimi i drzewnymi akcentami.


Gama Plaisirs Nature zawiera ponad 50 wyjątkowych produktów pozwalających każdego dnia zanurzyć się w dobrym samopoczuciu. Różnorodne konsystencje: peelingujące żele pod prysznic z drobinkami peelingującymi w 100% pochodzącymi z owoców, olejki pod prysznic, mydła peelingujące, balsamy do ciała, peelingi cukrowe do ciała, wody toaletowe, pastylki do kąpieli. 3 gamy o nietypowych kombinacjach dobroczynnych roślin: 

Relaks – aby pozbyć się napięć i odnaleźć spokój oraz równowagę. Dostępna w 4 kombinacjach: Kwiat Pomarańczy & Lawenda & Petit Grain, Lawenda & Jeżyna, Migdał & Kwiat Pomarańczy, Oliwka & Petit Grain.

Energia – aby odnaleźć siłę i energię życiową. Dostępna w 4 kombinacjach: Mandarynka & Cytryna & Cedr, Mango & Kolendra, Cytryna & Bazylia, Malina & Mięta Pieprzowa 

Zmysłowość – aby otulić się zmysłowością. Dostępna w 2 wersjach: Wanilia, Kokos