sobota, kwietnia 16, 2016

Maska na medal czyli Kiehl's Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Od 1851 roku marka Kiehl's nieprzerwanie poszukuje na całym świecie najlepszych i najbardziej efektywnych składników o naukowo potwierdzonej skuteczności, które będą wchodziły w skład formuł kosmetycznych. W oparciu o wyniki badań wśród kobiet na całym świecie marka Kiehl's odnotowała, że jednym z powodów niepokoju kobiet jest szara i ziemista cera. Dlatego tez naukowcy Kiehl's stworzyli prawdziwą nowość - rewolucyjną maseczkę do twarzy Kiehl's Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque. 


Zawarte w niej składniki zapewniają efekt ekspresowej zmiany naszej skóry - rozświetlają szarą i matową cerę i dodają jej energii. Dzięki niej możemy na co dzień wyglądać bardziej kwitnąco i zdrowo. Kompozycja żurawiny oraz kurkumy sprawia, że maseczka w widoczny sposób poprawia ogólny wygląd skóry a dzięki zastosowaniu rozdrobnionych nasion żurawiny, posiada właściwości złuszczające pozostawiając twarz gładszą, rozjaśnioną i po prostu ładniejszą. 


W nawiązaniu do długoletniej tradycji Kiehl's, naukowcy opierali się na tradycyjnych komponentach, służącym nam kobietom od zarania dziejów.

Wyciąg z kurkumy (szafranu indyjskiego z rodziny imbirowatych) od wieków jest stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej, egipskiej czy też ajurwedyjskiej. Najczęściej kurkumy używano jako środka łagodzącego lub przyspieszającego regenerację uszkodzonej skóry. 


Kurkuma służyła też jako naturalny składnik antyoksydacyjny oczyszczający skórę, odkażający oraz wyrównujący poziom wydzielanego sebum, w leczeniu zmian skórnych i niedoskonałości. Stosowały ją kobiety, które pragnęły aby ich twarz olśniewała zdrowym i młodzieńczym blaskiem. W formułach kosmetycznych Kiehl's zawierających kurkumę, składnik ten ma za zadanie rozświetlić szarą, zmęczoną i matową skórę oraz przywrócić twarzy zdrowy, kwitnący wygląd. 

Żurawina - to niewielka jagoda, która stanowi wyjątkowo bogate źródło przeciwutleniaczy, a jej rozdrobnione pestki zawarte w formule maseczki pomagają złuszczać martwy naskórek pozostawiając skórę gładką, pełną energii i promieniejącą blaskiem. 


Kiehl's Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque ma bardzo delikatny i praktycznie niewyczuwalny zapach - wszystkie wrażliwe na zapachy nosy będą zachwycone. Jest gęsta i treściwa i do jej nabierania używam plastikowej szpatułki. Nakładam ją na całą twarz na ok. 10-15 minut (maska w tym czasie zastyga na naszej twarzy tworząc skorupkę) a następnie zmywam masując dokładnie aby drobinki żurawiny złuszczyły naskórek. Stosuję ją 3 razy w tygodniu - nie ma potrzeby aby stosować ją częściej bowiem już po pierwszym zastosowaniu nasza buzia staje się po prostu ładniejsza.  

Po zmyciu maseczki skóra jest wygładzona a przy regularnym jej stosowaniu - dzień po dniu nasza skóra odzyskuje utracony blask, jest bardziej miękka, jędrna i pełna energii. Odnotowałam też zmniejszenie wydzielania sebum a dzięki zawartej w niej kurkumie - maseczka jest wręcz idealna dla cery trądzikowej. 


Maseczka Kiehl's Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque występuje w dwóch pojemnościach - małej 28 ml, która kosztuje 76 zł oraz dużej 75 ml, która kosztuje 145 zł. Teraz wszystkie kosmetyki Kiehl's możecie kupić nie tylko stacjonarnie ale i w oficjalnym sklepie internetowym www.kiehls.pl

Kiehl's to nie tylko droga do zdrowej skóry, to również najlepiej wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego oraz działalność charytatywna, którą marka wspiera na całym świecie. Ja aktualnie jestem na etapie odkrywania dobrodziejstw marki Kiehl's i muszę przyznać, że ta marka ma w sobie coś takiego, że nie mogę się od niej oderwać. Jeśli jesteście ciekawe, które z kosmetyków Kiehl's są najbardziej na topie - zajrzyjcie tutaj. Oczywiście numerem jeden jest słynne serum Midnight Recovery Concentrate, bez którego nie wyobrażam sobie swojej nocnej pielęgnacji. Czy pokochacie Kiehl's tak jak ja? Przekonajcie się same.