wtorek, kwietnia 26, 2016

Bo usta mają znaczenie czyli matowa pomadka Lips Matter od Beauty UK

Założona i rozwinięta w Wielkiej Brytanii marka Beauty UK wyróżnia się niezależnym charakterem i wyczuciem najnowszych trendów mody. Rozbudowane portfolio marki obejmuje nowoczesne, atrakcyjne i dostępne cenowo produkty, które zostały stworzone po to, aby rozbudzić kreatywność i artystyczną wyobraźnię kobiet.


Dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, kreatorzy Beauty UK przenoszą trendy z pokazów mody do kolekcji produktów do makijażu, dostarczając klientom marki ekscytujące kosmetyki, które rozbudzającą wyobraźnię i otwierają drzwi do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu.


Nowa kolekcja matowych pomadek do ust w kremie Lips Matter wyróżnia się bardzo intensywnym kryciem kolorystycznym oraz niezwykłą długotrwałością formułą. Gama obejmuje 8 energetycznych odcieni, które z łatwością rozprowadzają się na ustach i utrzymują się na nich przez wiele godzin. Bogata, kremowa konsystencja pomadki pozostawia na ustach wyjątkowy, matowy rezultat. Uwaga! Pomadki Lips Matter mają niezwykle apetyczny, uzależniający, jagodowy zapach!


Wham Bam Thank You Jam to cudowna i soczysta fuksja. Pomadki mają dość gęstą i bardzo kremową konsystencję - coś na wzór matowych pomadek od NYX lub od Bourjois, jeśli je znacie. Rzeczywiście słodki jagodowy zapach od razu nas uzależnia a aplikacja za pomocą mięciutkiej pacynki jest bajecznie prosta. Pomadka pokrywa usta bardzo mocnym i nasyconym kolorem dając im piękne, aksamitno-matowe wykończenie. Kolor stapia się z ustami i pozostaje na nich przez długi czas. Pomadka nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek - według mnie, to jedna z najlepszych matowych pomadek na rynku. A w dodatku kosztuje grosze. 

Teraz w nowym internetowym sklepie Makeup Room trwa wiosenna promocja i pomadki Beauty UK Lips Matter możecie kupić już za 17,93 zł (regularna ich cena to 23,90 zł). Skusicie się na którąś z nich?