środa, lutego 10, 2016

Żelowy manicure w domowym zaciszu z Revlon ColorStay Gel Envy

Lakiery Revlon ColorStay Gel Envy należą do jednych z moich ulubionych. Duża pojemna butelka, wygodny w malowaniu pędzelek i istna feeria barw to jest to, co lubię najbardziej, jeśli chodzi o lakiery do paznokci. Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel to innowacyjna kolekcja lakierów do paznokci, która pozwala stworzyć w domu wyjątkowo trwały, błyszczący manicure jak z salonu.


COLOUR + BASE
Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel to połączenie bazy i lakieru do paznokci w jednej formule, by ułatwić i skrócić czas wykonywania manicure. Dzięki optycznym rozświetlaczom kolor lakieru jest niezwykle żywy i błyszczący. ColorStay Gel Envy są dostępne w 30 żywych kolorach. Twarzą nowej serii jest przepiękna Olivia Wilde.

COLORSTAY GEL ENVY DIAMOND TOP COAT™
Perfekcyjny manicure uzyskamy tylko wtedy, gdy lakier utrwalimy topem. Dlatego nowa kolekcja zawiera ColorStay Gel Envy Diamond Top Coat™, który przedłuży trwałość lakieru i nada mu wyjątkowy połysk.

Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel i ColorStay Gel Envy Diamond Top Coat™ to zgrany duet, który gwarantuje efekt profesjonalnego manicure w 2 krokach. Cena lakierów to 28,99 zł. 


Odcień Up The Ante to kolor nie do końca oczywisty - coś pomiędzy fioletem a fuksją - to śliczny i bardzo elegancki odcień. Lakier błyszczy się przez wiele dni i nie odpryskuje i jestem w stanie mu wybaczyć to, że nie za szybko wysycha. Dzięki niemu mam gwarantowany idealny manicure przez wiele dni.

Lakier Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel można oczywiście stosować samodzielnie - bez Diamond Top Coat i pomimo tego, uzyskamy piękny żelowy manicure. Wystarczy pokryć paznokcie dowolnym topem - ja tutaj pokryłam je topem Dries Instantly od Sally Hansen, który przyśpiesza wysychanie lakieru i również daje żelowy efekt. 


A Wy stosujecie w domu takie rozwiązania czy też stawiacie na tradycyjne emalie? A może wolicie hybrydy wykonane w salonie? Jestem ciekawa  jakie są Wasze ulubione lakiery do paznokci.