niedziela, stycznia 03, 2016

California Dreamin' czyli lakier NCLA Endless Summer

Kiedy dwa miesiące temu wyjeżdżałam do Kalifornii zabrałam ze sobą dość sporo kosmetyków. I chociaż pewnie powiecie dlaczego jechać z  drewnem do lasu, to jednak chciałam mieć pewność, że biorę ze sobą sprawdzone już kosmetyki aby uniknąć niespodzianek. Z wielu lakierów - zabrałam ze sobą ten szczególny bowiem rodem z Los Angeles - NCLA Endless Summer


NCLA to marka luksusowych kosmetyków do paznokci - lakierów, naklejek oraz produktów do pielęgnacji. Idealne połączenie świata beauty oraz fashion. To ulubione kosmetyki do paznokci największych gwiazd m.in. Beyonce oraz Madonny! No i oczywiście moje. 

NCLA to produkty bez dodatku toksyn, nigdy nie testowane na zwierzętach. Poza tworzeniem kolekcji inspirowanych wielką modą, NCLA dba o to, aby produkty nie tylko zachwycały swoim wyglądem, ale były całkowicie bezpieczne. Wszystkie lakiery NCLA są pozbawione toksyn takich jak: DBP, toluen, formaldehyd, kamfora, dodatkowo są w pełni wegańskie.


Hasło marki NCLA to Beauty Fashion California dlatego też podczas mojej podróży do Los Angeles nie mogło zabraknąć tego iście Kalifornijskiego akcentu. I chociaż w Polsce mamy już zimę - w Kalifornii cały czas jest lato - postawiłam wiec na kolor Endless Summer z kolekcji Swim Club, który idealnie wpisał się w aurę niekończącego się Kalifornijskiego lata. W skład kolekcji Swim Club wchodzą cztery pastelowe, mocno kryjące emalie - Endless Summer, Golden Coast, Take A Dip oraz Bikinis & Martinis. Ale NCLA to po prostu raj dla każdej lakieroholiczki - lakiery żelowe, lakiery holograficzne, lakiery z dziwnymi efektami, zestawy, naklejki oraz produkty do pielęgnacji. 

Endless Summer to idealna lawenda - dość zimny odcień. Szeroki pędzelek idealnie sunie po płytce i pokrywa ją równomiernie dość grubą warstwą lakieru. W sumie można by przestać na jednej jego warstwie, ale moja płytka paznokci jest trochę nierówna, więc nakładam na nią dwie warstwy lakieru NCLA.


Buteleczka lakieru NCLA nie należy do najtańszych ale to lakier doskonały - trzyma się na paznokciach ponad tydzień, idealnie kryje i szybko wysycha. Kolor Endless Summer już na zawsze będzie mi się kojarzył ze słoneczną Kalifornią i mam nadzieję, że już niedługo dołączą do niego kolejne odcienie z istnej feerii barw od NCLA. Lakiery NCLA możecie obejrzeć no i oczywiście kupić w sklepie internetowym Organicall.

A tutaj NCLA w Arizonie przy Grand Canyon.