niedziela, stycznia 31, 2016

Benefit They’re Real! Tinted Primer​ czyli orzechowa baza pod mascarę + KONKURS

Wyobraź sobie.​ Za dnia piękna i naturalna, w nocy kusząca i seksowna…. To nie sen, to rzeczywistość Benefit! They’re REAL Tinted Primer. Dzięki idealnemu podkreśleniu rzęs i innowacyjnej delikatności formuły pozwala na aplikację kolejnych warstw w celu wydłużenia rzęs lub dodatkowej warstwy maskary aby nadać Twojemu spojrzeniu seksowne podkręcenie !​


Za co ją pokochasz…​
< Jej super gibka szczoteczka (siostra szczoteczki They’re Real ! maskara) dociera do najkrótszych rzęs!​
< Ciepły orzechowy kolor delikatnie, jednak widocznie podkreśla rzęsy. Kolor Twoich oczu jest podkreślony do granic możliwości!​
< Nie zbija się w grudki i po zaschnięciu pozostawia super elastyczne rzęsy. Dzięki temu warstwa maskary jest wręcz perfekcyjnie rozprowadzana po rzęsach, dając efekt spektakularnie długich i podkreślonych rzęs!
< Jedyna kolorowa baza pod maskarę na rynku !


Bazę Benefit They’re Real! Tinted Primer możesz stosować solo, aby nadać rzęsom delikatny orzechowy odcień i lekko je podkreślić. Nałożona pod ulubioną mascarę pogrubi rzęsy i wydobędzie ich piękno. 

Wygodna miękka i sprężysta szczoteczka jest grubsza i gęstsza niż szczoteczka od mascary Benefit They’re Real! Idealnie rozczesuje i oddziela rzęsy nadając im pożądany kształt i delikatnie je podkręcając. 


Nałożona pod ulubioną mascarę pogrubi i wydłuży rzęsy. Jej formuła jest wodoodporna i zawiera prowitaminę B5 aby odżywiać nasze rzęsy. Po jej aplikacji, rzęsy są nadal miękkie i nawet po 6 godzinach możemy na nie nałożyć warstwę tuszu. Efekt - spektakularne spojrzenie!


Zresztą same zobaczcie jaki daje efekt na moich delikatnych i krótkich rzęsach. Na pierwszym zdjęciu widzicie jedno oko pomalowane wyłącznie za pomocą Benefit They’re Real Tinted Primer​ a drugie oko pomalowane Benefit They’re Real Tinted Primer​ oraz mascarą They're Real. Na drugim zdjęciu oczy są pomalowane Benefit They’re Real Tinted Primer​ oraz mascarą The're Real. Czy widzicie różnicę?


A teraz czas na Instagramowy konkurs dla Bene-fanów:


Az 10 bene-fanów otrzyma woreczek z mini produktami 
They're Real! Tinted Primer i They're Real! Mascara 
oraz kartką z opisem They’re Real! Tinted Primer.
Co musisz zrobić? To bene-proste! Na swoim Instagramie umieść poniższe zdjęcie oznaczając @siouxie76 oraz @benefitpoland i koniecznie dodaj hash tag #TintedPrimerSiouxie. Konkurs trwa do 7 lutego br.
Regulamin konkursu znajdziecie na fan page Benefit Cosmetics Poland <KLIK KLIK>