poniedziałek, lutego 01, 2016

Walentynkowe uniesienie czyli AVON Attraction

Cały świat gdzieś znika. Wszystko wokół przestaje mieć znaczenie. Są tylko ona i on, złączeni niewidzialną siłą. Zniewalającą i absolutną. AVON odkrył siłę wzajemnego przyciągania – AVON Attraction – zapach magnetyzujący, uwodzicielski i zmysłowy.


AVON Attraction dla Niej to porywający, trwały zapach hipnotyzujący i zbliżający dwoje ludzi. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca kuszącą, wytrawną jeżyną. Nuta serca – to zmysłowość piżma, elegancja czarnej orchidei i tajemniczość jaśminu. Nutę bazową wyraża słodycz ambry waniliowej. Zapach dla kobiet zdecydowanych, odważnych, które wiedzą czego pragną. Podkreśla ich kobiecość i zmysłowość. Pojemność 50 ml, cena regularna 90 zł.


Zapach, który idealnie współgra wraz z AVON Attraction dla Niej, to AVON Attraction dla Niego. To zapach głęboki, męski, seksowny, który rozbudzi Jej pragnienia. Otwiera go ostro-słodki imbir, znany ze swoich właściwości afrodyzjaku. Hipnotyzująca magia ujawnia się także w nucie serca poprzez piżmo. Baza z dominującą nutą drzewną emanuje witalnością, utrzymując się długo na skórze. Attraction dla Niego to intensywny zapach dla mężczyzn dominujących, zdecydowanych, chcących rozpalić Jej zmysły. Pojemność 75 ml, cena regularna 89 zł.


Designerskie, ekskluzywne flakony o wyraźnej, nowoczesnej linii idealnie do siebie pasują, po złączeniu tworząc jedność, niczym dwoje ludzi w miłosnych objęciach. Projekt flakonów odzwierciedla to, że zapachy AVON Attraction dla Niej i dla Niego zostały stworzone, by przyciągać i uwodzić.


To rzeczywiście zapachy idealne aby podarować ukochanej osobie na Walentynki. Attraction dla Niej - jest delikatny, jeżynowo-słodki i otula swoją wonią niczym delikatny woal. Kobieta z pewnością poczuje się bardziej atrakcyjna, kiedy nie mając nic na sobie będzie uwodzić tym zapachem. Attraction dla Niego to rzeczywiście mocny, męski zapach - idealny dla mężczyzny pewnego siebie, trochę macho ale takiego, który potrafi też obsypać swoją kobietę komplementami i porwać do zmysłowego tańca. Niech te Walentynki będą pod znakiem AVON Attraction.