niedziela, grudnia 13, 2015

Kolorowy zawrót głowy czyli pomadki w płynie od Essence

Kobieta nie może mieć zbyt wiele pomadek - każda z nas wie o tym doskonale. Ostatnio do mojej pokaźnej kolekcji dołączyły dwie piękne pomadki w płynie od Essence z kolekcji jesienno zimowej. 


Pomadka w płynie od Essence to 2 w 1. Innowacyjna formuła płynnej pomadki łączy w sobie to, co najlepsze w makijażu ust: krycie pomadki oraz połysk błyszczyka. Opakowanie podkreśla dwoisty charakter produktu, a praktyczny aplikator sprawia, że nałożenie pomadki jest bardzo proste. Cztery kolory, cztery małe dzieła sztuki. Dostępne w 4 odcieniach. Cena: 10,99 zł.


Ciemniejszy, stonowany odcień to 06 Make a Statement a ten żywy i energetyzujący to 04 Show Off!. Cudowna i nasycona pigmentacja sprawiają, że ich aplikacja to czysta przyjemność. Rzeczywiście to istne 2 w 1 - mają konsystencję i intensywność koloru pomadki ale dają lustrzaną taflę błyszczyka. To niestety sprawia, że nie są do końca ta trwałe jak pomadka. Ale wystarczy odcisnąć je na chusteczce a pozbywamy się blasku - kolor natomiast pozostaje i wtedy już możemy cieszyć się trwałością koloru bez połysku.