niedziela, listopada 01, 2015

Kolekcja essie jesień 2015

Światła? Gotowe. Dźwięk? Sprawdzony. Inspirujące kolory? Już są! W tym sezonie na środek sceny wychodzi kultowa, rock’n’rollowa bogini – królowa towarzystwa, nieuchwytna, niezwykle stylowa muza. Ulubienica sceny muzycznej lat 70., każdy jej pragnie lub chce nią być. Pojawia się na każdym koncercie, modnie spóźniona i doskonale ubrana. 


Jak ona to robi? Sześć nowych fascynujących odcieni jesiennej kolekcji essie uchwyciło niesamowity wdzięk muz ery rocka za pomocą intensywnie nasyconych odcieni. Głębokie czerwienie tlą się z brązową pięknością. Głęboki błękit emanuje hipnotyzującą mocą. Mieniący się brąz niczym lejąca się tkanina, wyłania się z nocy i kieruje na parkiet.


Z jesiennej kolekcji w tzw.kostce znajdziemy 4 z 6 dostępnych odcieni - czarny shimmer frock'n'roll, stare złoto leggy legend, strażacką czerwień color binge oraz winny odcień with the band. 

Ja w moim jesiennym manicure połączyłam czerń oraz stare złoto - duet doskonały w każdym calu. Stare złoto jesiennych liści i shimmer pierwszego szronu o poranku to właśnie kwintesencja tego manicure. A już niedługo kolekcja zimowa od essie -  czekacie na nią?