sobota, października 31, 2015

Halloween Tattoo czyli zapach uniwersalny

Są takie zapachy, które podobają się każdemu ale nie mówię tutaj o typowych zapachach unisex. Oczywiście częściej zdarza się, że to kobiety podbierają perfumy swoim mężczyznom i zapach od Halloween Tattoo jest tego najlepszym przykładem. 


Halloween Tattoo to tatuaż, którego nie możesz zobaczyć ale możesz go poczuć. Bunt na skórze, którym zaznaczasz swoja obecność. Energia pieprzu przenika twoją skórę. Świeży kardamon, czarny pieprz i afrodyzjak imbir w połączeniu z aromatycznym jabłkowym martini to pokusa Twoich zmysłów. Bunt wyraża na skórze piżmo, krople wody morskiej, szary bursztyn i patchouli.

HALLOWEEN to podróż poza rzeczywistość, doświadczenie, które wykracza daleko poza wszelkie granice....To droga łącząca Twój świat z miejscem, w którym wszystko może się zdarzyć, łącząc to kim jesteś z tym, kim chcesz być.

HALLOWEEN jest Twoim prawdziwym światem. Bliżej jest Ci do świata, do którego należysz czy do świata w którym chciałbyś być? To jest magia niematerialnego snu, który urzeczywistnia się w Tobie, we mnie ... w naszych pragnieniach. HALLOWEEN to Twoje perfumy. Takie jak Twoje sny!


To niezwykły zapach, który wibruje swoją esencją przez cały dzień - początkowo lekko cytrusowy - czujemy tu wyraźnie mandarynkę i jabłkowe martini. Z czasem zapach zaczyna nas otulać aromatem czarnego pieprzu, imbiru i świeżością wody morskiej aby na końcu zatańczyć na naszej skórze bardziej męskimi aromatami - patchouli i piżmem. 

Rodzina tego zapachu jest zielono-owocowa i świeża i własnie dlatego ten męski, a jakże, zapach podoba się również i kobietom. Owocowe nuty sprawiają, że nie możemy się od niego oderwać. Podaruj ten zapach swojemu mężczyźnie a sama zaczniesz go używać. Gwarantuję.


Jako ciekawostkę powiem, że butelka była zupełnie czarna - to ja ją udekorowałam metalicznymi tatuażami. W dodatku butelka jest ciężka i niesamowicie mocna, bowiem spadła mi na terakotę w łazience z dużej wysokości i nawet nie jest draśnięta :) a już się bałam. 

Cena Halloween Tattoo Man to EDT 50ML- 139 zł; EDT 75 ML- 169 zł; EDT; 125ML- 199 zł a możecie je kupić w HEBE.