niedziela, października 04, 2015

Ideały do brwi od KOBO Professional czyli Eyebrow Colour

Tego lata kolekcja kosmetyków KOBO Professional wzbogaciła się o trwałe i wydajne cienie do modelowania brwi Eyebrow Colour. Ja do tej pory najchętniej sięgałam po kredki do brwi ale te cienie i ich kolorystyka tak bardzo mnie urzekły, że w tej chwili to własnie po nie sięgam najchętniej. 


Dzięki wysokiej jakości pigmentom cienie Eyebrow Colour zapewniają trwałość koloru. Dla uzyskania większej intensywności można stosować je również na mokro. Doskonale przywierają do brwi nawet w wysokich temperaturach. Dostępne w 4 odcieniach. Waga 2 g / Cena 14,99 zł.


Najjaśniejszy to kolor Light i jak dla mnie jest on ciut za jasny, kolejny w palecie to odcień Ash i to jest właśnie mój kolor, następny to Brunette oraz Noir, które przeznaczone są dla posiadaczek ciemnych brwi - grafitowych oraz ciemnobrązowych.

Cienie Eyebrow Colour od Kobo Professional mają świetną trwałość - utrzymują się na brwiach cały dzień bez uszczerbku i chociaż pigmentacja na dłoni nie wydaje się za mocna, to jednak na brwiach uzyskujemy bardzo ładny efekt. Ja przedstawiam Wam dwa kolory - Light oraz Ash, który jest moim ulubionym. A Wy czego używacie do podkreślania swoich brwi? Kredki, farbki czy może cieni?

KOBO Professional czyli Eyebrow Colour Light


KOBO Professional czyli Eyebrow Colour Ash