środa, sierpnia 26, 2015

Transparent and blue czyli nowe okulary Firmoo

Mam sporą wadę wzroku. Dobre i lekkie okulary to dla mnie priorytet i chociaż na co dzień noszę szkła kontaktowe, to jednak od czasu do czasu chodzę w okularach i chcę w nich wyglądać jak najlepiej. 


Fasonem, w którym wyglądam najlepiej, według mnie, są typowe "wayfarer". Z oferty Firmoo wybrałam zatem właśnie ten model w niebieskim transparentnym odcieniu. Są rzeczywiście śliczne - te ultra lekkie oprawki z pocienianymi szkłami z powłoką antyrefleksową idealnie pasują do mojej twarzy. 


W zestawie znajduje się ładne etui na okulary, drugie etui typu woreczek, szmatka do ich czyszczenia i poręczny breloczek ze śrubokrętem, gdyby poluzowała mi się śrubka. Okulary od momentu zamówienia przychodzą do nas w tydzień - to bardzo szybko i nie miałam żadnych problemów z cłem, bo wiele z Was o to pyta, chociaż, wiem, że czasem zdarzają się takie przypadki. 


Okulary Firmoo rzeczywiście są porządnie wykonane - lekkie i praktycznie niewyczuwalne na nosie dzięki pocienianym szkłom. Oferta Firmoo to wiele oprawek dla kobiet i mężczyzn - wybór oprawek codziennie jest aktualizowany http://www.firmoo.com/new-arrivals.html. Dla nowych klientów jest też zniżka 15% na pierwszą parę okularów http://www.firmoo.com/z/new-50-off.html - wystarczy wpisać swój adres mailowy i dostajecie wtedy specjalny kupon zniżkowy. 

A tutaj widzicie efekt specjalnej sesji zdjęciowej nie tylko z nową fryzurą ale i moimi ślicznymi okularami. Ja jestem nimi zachwycona a Wam jak się podobają?