czwartek, sierpnia 13, 2015

Kolagen pod oczy czyli SkinChemists Collagen Eye Serum

Marka SkinChemists specjalizuje się w wysokiej jakości produktach przeciwstarzeniowych. W swojej ofercie ma wiele produktów, których do tej pory nie było na naszym rynku. I chociaż ceny kosmetyków nie są najniższe, to stosowanie kosmetyków od SkinChemists ma skutecznie odwieść kobiety od stosowania zabiegów medycyny estetycznej. To takie mini-zabiegi w buteleczkach i słoiczkach, w których drzemie wielka moc zatrzymywania czasu. 


Serum kolagenowe pod oczy od SkinChemists zostało stworzone aby zapobiec utracie kolagenu w tak delikatnej okolicy jaką jest okolica naszych oczu. Nie tylko wygładza zmarszczki ale pogrubia i wzmacnia cienką pod oczami skórę a także zapobiega powstawaniu worków i cieni pod oczami. 


Ta niestety niewielka bo tylko 10 ml buteleczka kryje w sobie krem-żel kolagenowy o dość gęstej konsystencji. Nałożony pod oczy ładnie się wchłania, nawilża, ujędrnia i chroni skórę, która z wiekiem staje się cienka i wiotka. Serum dodatkowo koi, jeśli mamy podrażnioną okolicę oczu a co najważniejsze nie podrażnia samych oczu, bowiem jest bardzo delikatne. 


Zabiegi medycyny estetycznej są bardzo rzadko stosowane na okolice oczu - owszem, za pomocą botoksu możemy pozbyć się tzw. kurzych łapek ale nie ma skutecznego zabiegu na wiotką i cienką skórę na powiekach i pod oczami. To serum z każdą nocą powoduje, że skóra w okolicy oczu staje się jędrniejsza, mocniejsza i grubsza a co za tym idzie nasze zmarszczki się nie pogłębiają.

Dobry krem pod oczy a w tym przypadku kolagenowe serum z pewnością powinno trafić do serc kobiet, które są w okolicy 40-ki i mają takie problemy jak ja - pojawiające się po niewyspanej nocy cienie czy tez worki, utratę jędrności skóry pod oczami oraz fakt, iż w wiekiem skóra po oczami staje się cienka jak pergamin i przez to bardziej podatna na zmarszczki. 

I chociaż ta mała buteleczka kosztuje aż 199,99 zł to z pewnością jest to niższa cena niż ostrzyknięcie botoksem. Jeśli boicie się igieł, to nie bójcie się SkinChemists bo te kosmetyki rzeczywiście sprawiają, że nasza skóra wygląda lepiej z każdym dniem. Kosmetyki SkinChemists są dostępne w sklepie Internetowym <KLIK>