wtorek, lipca 07, 2015

Zmysłowy i korzenny czyli Spicy Foam Bath od Organique

Produkty do kąpieli do definitywnie domena Organique. Piękne opakowania, niezwykłe aromaty i właściwości pielęgnacyjne to jest to, co my kobiety lubimy najbardziej. A Korzenny płyn do kąpieli Spicy Foam Bath do definicja czystej doskonałości. 


Organique najbardziej znane jest z genialnych kul do kąpieli oraz ręcznie wyrabianych mydełek. Ja natomiast kocham ich płyny do kąpieli, bowiem zanurzając się w wodzie z bąbelkami wiem, że nie zanurzam się w chemii. 

Seria korzenna jest moją ulubioną. Miałam już masełko oraz żel do mycia ciała ale teraz przyszedł czas na płyn do kąpieli w wielkiej bo aż 500 ml szklanej butli. Szklane opakowania nie są do końca trafione - jestem posiadaczką żeliwnej wanny i gdyby butla wymsknęła mi się z dłoni - byłaby ogromna katastrofa. Nie mniej jednak, takie opakowanie jest bardzo eleganckie i sam produkt idealnie nadaje się na prezent. Już pisałam o tym przy okazji recenzji płynu z serii Eternal Gold - te wielkie butle to fantastyczny prezent na parapetówkę. Nowa łazienka z pewnością miło przywita taki śliczny produkt. 


Ciemny dość gęsty płyn jest niesamowicie wydajny - nie musimy do wanny wlewać jakiejś niesamowitej ilości aby uzyskać cudowną pianę o nieziemskim, orientalnym zapachu jak z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. 

Oparty na delikatnych substancjach myjących i wzbogacony gliceryną roślinną pielęgnuje i nawilża skórę w trakcie kąpieli. Płyn wzbogacony został kompleksem protein z ryżu i soi-REGU®-AGE chroni i wzmacnia skórę. Gęsta piana nadaje kąpieli niepowtarzalny charakter, działa na skórę tonizująco a energetyczny zapach przenosi zmysły w zaczarowany świat Orientu. Podaruj sobie odrobinę luksusu z Organique a kąpiel będzie niezapomnianym przeżyciem.