poniedziałek, lipca 06, 2015

Gra wstępna czyli wypiekany róż NYX Foreplay Baked Blush

Bo przecież już dawno nie pisałam o różach do policzków - to oczywiście żart, ale moja kolekcja powiększa się z każdym dniem i chyba "różane" posty nigdy się nie skończą. Nie wiem, czy pamiętacie wpis o przepięknym wypiekanym różu do policzków od NYX w kolorze Chiffon, jeśli nie to kliknijcie a jeśli nie macie ochoty, to pozwólcie, że dzisiaj przedstawię Wam kolejnego koleżkę z wypiekanej serii od NYX - róż o wdzięcznej nazwie Foreplay, czyli "gra wstępna".


Foreplay to kolor koralowy - lekko opalizujący i bardzo soczysty. To definitywnie kolor na lato, kiedy nasza skóra muśnięta jest promieniami słońca on nada jest efekt delikatnego kolorytu. Aplikacja wypiekanych róży od NYX jest trochę trudna, bowiem jeśli mamy za miękki pędzelek do różu to będziemy musiały dość mocno nim pocierać o róż- jest on bowiem zwarty i twardy ale przynajmniej nie oprósza się podczas aplikacji. Coś za coś :)


Luksusowa formuła wypiekanych róży do policzków podkreśli naturalny blask Twojej cery i natychmiast ją rozświetli. Intensywne napigmentowanie oraz idealna ilość cząsteczek rozświetlających pozwolą Ci uzyskać cudowny rezultat makijażu już za jednym pociągnięciem pędzla. Wypiekane róże można aplikować suchym lub wilgotnym pędzlem, w zależności od efektu makijażu, jaki chcemy osiągnąć. Róż stosowany na sucho zapewnia lekki, świeży rezultat kolorystyczny. Jeśli chcemy uzyskać mocniejszy odcień, wystarczy zastosować róż na mokro.

po lewej róż Foreplay, po prawej róż Chiffon
Produkty NYX możecie kupić stacjonarnie w salonie firmowym w Blue City lub drogeriach Douglas, a jeśli nie macie takiej możliwości, to wszystkie kosmetyki są dostępne w sklepie internetowym NYX www.nyx-cosmetics.pl. Cena wypiekanego różu NYX to 43,90 zł.