niedziela, maja 03, 2015

Focus na brwi czyli kredka Perfect Brow Pencil od Mii

Kiedyś nie malowałam brwi bo uważałam to i za stratę czasu i kompletnie nie mogłam dobrać sobie odpowiedniego kosmetyku. Teraz mam kilka ulubionych produktów do brwi i chyba nie mogłabym wyjść z domu bez ich umalowania. 


Od jakiegoś czasu nie rozstaję się z profesjonalna kredką do brwi Perfect Brow Pencil od Mii w odcieniu 01 Reveal. To kolor idealny dla blondynek- natomiast odcień 02 Focus będzie pasował szatynkom, chociaż dla brunetek może być zbyt brązowy. 


Z jednej strony kredka, która idealnie temperuje się temperówką do kosmetyków a z drugiej szczoteczka, którą nadaję brwiom pożądany kształt - moje są strasznie niesforne. Szczoteczka jest gęsta i idealnie czesze i ujarzmia brwi. 


Jeśli nie znacie jeszcze Mii - to powiem Wam, że są to kosmetyki profesjonalne - do nabycia w wybranych gabinetach i mają bardzo przyjazne naszej skórze składy, bowiem są to kosmetyki mineralne - stąd ich "miiła" nazwa. Kredka kosztuje 65 zł i jest długa a więc wydajna - nie musimy się bać iż stemperujemy ją po miesiącu używania. Dystrybutorem kosmetyków Mii (ale nie tylko) jest firma AP Beauty.