środa, kwietnia 29, 2015

Na matowo czyli matowe róże od KOBO Professional

Ostatnimi nowościami od KOBO Professional są matowe róże do policzków w cudownych odcieniach brzoskwini. KOBO Matte Blusher Apricot, Terra Cota i Marsala - niewiele różnią się od siebie bo każdy z tych kolorów to odcienie brzoskwini i pomarańczu - śliczne, delikatne i bardzo kobiece. Jeśli szukałyście odcienia idealnej brzoskwini, to z pewnością kupując jeden z nich poszukiwania możecie uznać za zakończone.


Jeśli szukałyście odcienia idealnej brzoskwini, to z pewnością kupując jeden z nich poszukiwania możecie uznać za zakończone. Róże mają całkiem porządną pigmentację - nie oprószają się podczas nakładania i dają skórze idealny mat. 


Marsala to najciemniejszy kolor z tego trio - wpada w ceglasty odcień (dojrzałej brzoskwini), ale na policzkach nadal jest delikatny i kobiecy.  Idealny kolor na wiosnę - kiedy po zimie chcemy nadać policzkom zdrowego rumieńca. 


Apricot to najjaśniejszy i najbardziej delikatny kolor - subtelna brzoskwinka podkreśli swoim kolorem nawet najbardziej blade lica. Ja jestem zakochana w tym odcieniu i nie mam go dość. 


Chyba w tym odcieniu, czyli w Apricot czuję się najlepiej - jest dziewczęcy i świeży ale dla osób z ciemniejszą karnacją z pewnością będzie za jasny.  


Terra Cota jest mocno pomarańczowa - ale nadal jest to odcień brzoskwiniowy - chociaż trochę krzykliwy. Nie będzie się nadawał dla każdej karnacji - osoby z żółtym podcieniem skóry mogą wyglądać w nim trochę niezdrowo. 


Matowy róż do policzków od KOBO Professional to komfortowy w aplikacji róż, który nie pozostawia smug. Zawiera skrobię kukurydzianą, która pochłania nadmiar sebum i sprawia, że skóra staje się gładka i matowa oraz olejek z marakui, który poprawia elastyczność skóry. Waga 4 g. Cena 14,99 zł


Wśród wiosennych nowości od Drogerii Natura, możecie już znaleźć nowe neonowe paletki 4 cieni do oczu. MY SECRET HOT COLORS EYESHADOW PALETTE edycja limitowana!!! Paleta matowych cieni w intensywnych kolorach, które wpisują się w najnowsze trendy na wybiegach. Aksamitna i delikatna struktura ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki, kryją już po pierwszej warstwie. Dostępne są dwa zestawy kolorystyczne: REVOLT AGAINST THE NUDE, SHAKE COLORS. Cena 12,99 zł